Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Él itt valaki kettős életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él itt valaki kettős életet?

Figyelt kérdés

Mióta tart, és hogy tudtok mindkét helyen helytállni? Tervezetitek hogy abbahagyjátok?


Ítélkezés mentes, értelmes válaszokat szeretnék.


2020. okt. 23. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem többen mint gondolnád. Nekem egyszer volt ilyen fél évig tartott, simán ment minden, itthon fel sem merült a gyanakodás. De a pasik sokkal bénábbak ebben...
2020. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdés arra utal, hogy valakinek két párja is van, és mindketten azt hiszik, ők az egyetlenek. Ilyen nekem még nem volt, csak olyan, hogy a második tudta, hogy van valakim.
2020. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg arra gondol, azt elég nehéz lehet kivitelezni.
2020. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon nehéz lehet, de vannak ilyenek, egy munkatársnőm is mesélt egy ilyen pasiról, azt hiszem évekig csinálta ezt a férfi. Már pontosan nem emlékszem a sztorira, de ő a munkája miatt valahogy meg tudta oldani.
2020. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Napkozben villanyszerelo vagy nemi testepito beutessel, de ha lemegy a nap atvaltozok egy magas szintu otaku night elf druidava aki a sok ido miatt amit macska formában töltött eszett vesztette es cicanak kepzeli magat. :333
2020. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van, igen, két éve csinálja. Otthon semmit nem sejtenek. Nem tervezi abbahagyni.
2020. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Egy darabig cisnáltam de nekem nem ment... Folyamatos bújkálás, rettegés, lelkiismeretfurdalás. Nem éri meg egyszerűen.
2020. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1es

biztos vagy abban hogy ez idő alatt a férjednek/barátodnak senkije se volt? mert tapasztalataim szerint akkor nem szokták a párjuk kilengéseit észrevenni, ha már nekik is van valaki

2020. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen biztos vagyok benne. 8-as
2020. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1es

még együtt vagytok a pároddal? mondjuk fél évet még el lehet titkolni, ezt úgyis csak az nem veszi észre aki nem akarja

2020. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!