Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős életet élt?

Figyelt kérdés

A párommal, több mint egy éve vagyunk inkább voltunk együtt, kiderült babát várok nem terveztük de boldogok voltunk, terveztük összeköltözünk stb...

Viszont egy hónapja kiderült velem eg időben egy másik nővel is kapcsolatot tart fent.

Nem értem, hogy tőrténhetet mivel mindíg tudtam hol van ha hívtam nem keresett ürügyet, hogy nem ér rá vagy ilyesmi...

Nagyon átvert borzasztóan érzem magam, egy érett normális férfinek gondoltam aki mellet biztonságban érezhetem magam de tévedtem.

Most 15 hetes kismama vagyok, és a baba felöl bár mindíg érdeklődik nem kommunikálok vele nem írok neki vissza.

Tudom, hogy egyszer úgy is találkoznunk kell még de, hogyan vegyek erőt magamon?

Kifelé nem mutatom, de nagyon össze törtem lelkileg...

21L



2016. júl. 1. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult! De talán ez a legjobb döntés amit hoztál, nem tudom mi ütött a pasikba egyre többet olvasom és hallom azt, hogy 1 éves kapcsolatok mellett párhuzamosan is 7-8 hónapja tartó kapcsolatot fenntart a férfi :(
2016. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom nagyon, hogy ez történt. Én is 21 vagyok, mondjuk mi 5 éve vagyunk együtt, de totál kiborulnék ha valami ilyesmi kiderülne.

Próbálj túl lépni rajta, az idő gyógyír. Ha meg megszületik a pici úgy is ő lesz az első :)

2016. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már most a baba a legfontosabb más nem is érdekel...
2016. júl. 1. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom!


Hihetetlen hogy milyen férfiak vannak...

Tudom, most hatalmasat csalódtál, de biztos vagyok benne, hogy nem fogod megbánni a döntésedet.

2016. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha más nem érdekel, akkor minek irtad ki?
2016. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!