Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rámerjek erre kérdezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámerjek erre kérdezni?

Figyelt kérdés
Baratom amikor elottem belep az emailjebe mar egy par alkalommal volt egy xy nevezetu notol egy email a targy szia volt.. Magatol megszolalt a baratom nem tudja ki ez de biztos valami virus. Mindig ugyan attol a nevtol van.. Aztan amikor ki se lepett az emailbol es a laptopot felnyitottam megnyitva ott volt az email. Annyi allt benne, hogy szia! Miert nem valaszolsz? Itt hagytam a fotoimat, es volt egy link ahol valami teljesen ismeretlen szexoldal volt.. Azert fura nekem mert mindig ugyan attol a nevezetu notol jott az email.. Elottem nem nyitotta meg csak mikor nem voltam mellette... Ti rakerdeznetek?
2020. okt. 17. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg spam, bár azoknál általában változik a feladó.
2020. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsanat rosszul irtam a keresztnev ugyanaz de a vezeteknev mas
2020. okt. 17. 12:43
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
ne foglalkozz vele
2020. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Megcsal
2020. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ilyet rendszeresen kaptam énis, ez spam, vírus, stb. Ne aggódj miatta.
2020. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem kellet ehhez esetleg olyan oldalon jarni ahonnan ilyet kaphatott? Mert az elozmenyek meg eltuntek
2020. okt. 17. 12:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrációkor felkerült a címe egy listára, onnan kapja a szemetet.
2020. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlót én is kapok, fogalmam sincs honnan és ki, de elegem lett és csináltam a gmail -ben egy szűrőt rá, azóta automatikusan törli. :-)
2020. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy egy férfi kolléga írja. Csak azért, hogy a kíváncsi buksid hergelje. A barátod helyében így tennék.
2020. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kíváncsiságból felregisztrált egy szexpartner keresőre de ez nem jelenti azt hogy meg is csal.
2020. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!