Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha munkából hazajött a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha munkából hazajött a párom és foltos az alsója az lehet valami más vagy megcsalás?

Figyelt kérdés

Akkor vettem észre mikor tettem be az alsóját a mosógépbe és kifordítottam.

Aznap nem voltunk együtt még, és aggódom hogy van valami.


Milyen gyakran jön a férfiak nemiszervéből valamilyen váladék (nemis betegséget kivéve) csak úgy spontán egy nap?


Egyszer valaki mondta már hogy szimpla merevedésnél, mondjuk ha látott egy jó nőt még nem jön semmi mert az még nem egyenlő a felizgulással ez mennyire igaz?


Akkor lennie kellett valakivel nem?


Meg amúgy neki gyakran ilyen az alsója mintha férfi létére neki is lenne olyan napi szinten minimális folyása mint a nőknek, izgalmi állapottól függetlenül. De hát ő férfi.


Meg olvastam is egyszer olyat mert egyszer régen fel volt fázva (most nincs) és olvasgatás közben már olyan cikkekhez is eljutottam hogy nyugalmi állapotban is termelnek minimális váladékot szexuális izgalomtól függetlenül, talán a prosztatához volt köze a cikknek nem tudom.


Mindenesetre adjatok tanácsot hogy szerintetek aggódjak e ha nem miattam foltos az alsója?



2020. okt. 16. 11:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

#10

Párommal élek, én mosom mindkettőnk ruháit. Soha a büdös életben nem nézegettem, hogy foltos-e az alsóneműje, meg mennyire foltos, meg egyebek. Ehhez vizsgálgatni kell....

2020. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11# nem kell ha a párod kifordítva vesz le minden alsót mint az enyém és már alapból felém van az a bizonyos folt
2020. okt. 16. 12:58
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Más egyéb gyanús jel?
2020. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mást nem nagyon vettem észre.
2020. okt. 16. 13:37
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Van, akinek tul konnyen kepzodik elovaladek. Eleg egy kosza gondolat. Arra meg ne akarj feltekeny lenni.
2020. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsal, akkor szerinted az alsóját keni össze, vagy azt, akivel megcsal? :D
2020. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21%
"mert gyakran látom szex után akár már egy órával is amikor rég végeztünk hogy rászáradt valami a combjára, ugyanaz az átlátszó váladék." - én inkább a tisztálkodási szokásaitokon gondolkodnék el elég erősen... undorító. Aztán meg jön az alsógatyája is emellé... anyám.
2020. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Most komolyan előveszed havonta egyszer ugyanazt a hülye kérdést csak mindig más sztorival? Még az íráskép is ugyanaz, a válaszaid szintén. Degenerált vagy vagy csak unatkozol?
2020. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha pár napig nincs szex, akkor nekem szinte bármitől feláll és bizony nyomot hagy. De ha munka közben eszembe jut az előző esti vagy a reggeli szeretkezés, akkor is jön a merevedés és a cseppek.


44/F

2020. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!