Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet végleges egy esküvő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet végleges egy esküvő egy olyan kapcsolatban, ahol addig végig hűtlen volt az egyik fél? Mi lehet a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 18:42
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem kell olvasni ha ennyire zavar a tema. Nem poenbol tettem fel a kerdest
2020. okt. 14. 09:16
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
Az "igen" kimondását követően a hűség mintaképe lesz. Neked sem kell tovább azon erőlködni sikertelenül, hogy egy minimális önbecsülést összekaparj, és kitedd végre annak az útját, aki nem szeret, sosem szeretett, és folyamatosan megaláz.
2020. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
De most erre milyen normális választ vársz? Végig folyamatosan csalt, gondolod esküvő után befejezi? Ne legyél már ilydn buta. Egész életedben hülyének fog nézni. Mondjuk ezt láthatóan hagyod is neki. Hogy gondolkodhatsz egyáltalán azon, hogy hozzámenj?
2020. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen választ vársz kérdező? Hazudjuk azt, hogy onnantól kezdve nem létezik neki más nő? Áltatnunk kéne a kis lelkedet? Hazugságtól megnyugodnál? Ugyanúgy folytatni fogja, mert tudja, hogy hagyod és bármit megtehet. Hiszen még így is hozzámész.

Ennyire nincs tartásod, hogy hagyod magad alázni?

2020. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Hasonló tapasztalatokkal rendelkező véleményére lettem volna első sorban kíváncsi, akik átéltek hasonlót, mi lett a kapcsolatuk vége.. És nem arra, hogy megmondják milyen ember vagyok!
2020. okt. 14. 20:02
 16/32 A kérdező kommentje:
Egyébként is miből gondoljátok, hogy az esküvő után nem állt le? Meg minek kérte meg a kezem, ha nem szeret? Hm?
2020. okt. 14. 20:04
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de naív vagy :D hát akkor azt mondom, hogy nem is érdemelsz mást. Alázd magad tovább. Azért kérte meg a kezed, mert beakar téged biztosítani. Magyarán kell neki egy állandó punci. Persze mellette félrek*r ugyanúgy, hisz kell a változatosság.
2020. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérte meg a kezed, hogy legyen egy biztos kapcsolata, ne legyen egyedül. Ne hidd azt, hogy ettől majd minden más lesz. Ha vannak helyzetek, ahol a házasság csak egy papír, na ez pont az
2020. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Szegényem olyan hülye mint a segg. Nem csodálom, hogy a palija a kezdettől átbassza. Az ilyen ezt is érdemli, másra nem érdemes.
2020. okt. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Látom mindenki nagyon jól tud itt becsmérelni másokat. Igen, hittem neki, mert szeretem, mert azt mondta nem igaz és csak tönkre akarják tenni a kapcsolatunkat..
2020. okt. 15. 15:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!