Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, nők ,asszonyok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ,asszonyok miért szoktátok negcsalni a párotokat?

Figyelt kérdés
Gondolok egy éjjszakásra, libidoból fakadó kívánalomra, esetleg alkohól kiváltotta szimpátiából, vagy akár más okból kifolyólag is!
2020. okt. 9. 06:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Mert "nem foglalkozott velem eleget a párom".

Kb. ennyi a kifogásuk a megcsalásra.

Van egy igénylistájuk, amit ha nem teljesítesz maradéktalanul, máris jön a "nem foglalkozik velem eleget".


Az igénylista kb. a következő.


Legyél:

barát

társ

szerető

kisöcsi

bátyus

apa

tanár

nevelő

gyóntatópap

lelki barát

szakács

autójavító

szerelő

sofőr

villanyszerelő

hordár

takarító

lakáj

pszichiátriai szakorvos

modell

lakberendezési mérnők

szexológus


A természeted is fontos. Legyél:

kedves

sportos

okos

erős

jólnevelt

határozott

gyengéd

érzékeny

romantikus

férfias

Móka Miki

vidám

de mégis komolyan veendő

bátor

Micimackó

energikus

gondoskodó

ideákban gazdag

ügyes

szerény

megértő

elegáns

egyértelmü

szeretetteljes

hidegvérü

szenvedélyes

engedékeny

becsületes

adakozó

gyakorlati

igazságos

bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is)

reménytelen (a szerelemtől)

nyugodt

sármos

hűséges

álmodozó

karrierista

megbízható

mindenki felnézzen rád

legyél kész áldozatokra, és mindenekelőtt gazdag.


Ugyanakkor:

a) ne legyél féltékeny, de mégis aggódó

b) jöjjél ki a rokonaival, de ne tölts velük több időt mint a nővel

c) adj a nőnek szabadságot, de mégis mindig érdeklődj, hol és kivel volt

d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nőt térdig sárban, majd bemászni az erkélyen, ha otthonfelejtette a kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta tőle a ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és az ajakrúzs.


Nem szabad elfelejtened:

születésnapját

névnapját

házassági évfordulót

az első csók évfordulóját

menstruációját

a fogorvosnál foglalt idejét

a legjobb barátnőjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját.

2020. okt. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Ezzel szemben:


A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb. Ez azért van, mert a férfinak szüksége van:


-szexre

-kajára


A nők nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi.

Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nő erejét.


Végeredmény: Az együttélés teljesen lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy teljesen túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell!

2020. okt. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem csaltam meg úgy soha senkit, hogy utána folytattam a kapcsolatot.
2020. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
ha te ennyire ösztönlény vagy, hogy csak kaja és szex kell, akkor magadat húzd le. ne az egész férfinépre vetítsd ki a frusztrált együgyűséged.
2020. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam.
2020. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert rájöttem, hogy ő is nőzött mellettem. Így hát én sem fogtam vissza magam

:)

2020. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

"A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb. Ez azért van, mert a férfinak szüksége van:



-szexre


-kajára"



Akkor fozzon magának és verje ki. Vagy menjen vissza anyukahiz. Kinek kell egy ilyen igénytelen alak? Szex meg zaba? Primitív barom vagy. Szerencsére a férfiak többsége nem ilyenm

2020. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem szoktuk. Mi az, hogy szoktuk???
2020. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csaltam meg senkit és nem is fogom.
2020. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már legalább egy éve nincs szex. Ennek oka van. Mondjuk általában én fejezem be a szexet és soha nem ok nélkül. Meg lehet úgy bántani, hogy utána egy ágyban se tudok aludni az illetővel. 2 komoly kapcsolatom volt, bár utólag főleg az elsőt röhejesnek érzem komolynak nevezni csak azért, mert velem oldotta meg a lakhatását. Mindenesetre 2 pasi lakott a házamban, ez közelebb áll az igazsághoz. Ebből az egyikbe voltam szerelmes. Hogy ő mit érzett, azt még ő se tudja, szóval hagyjuk. Persze utólag egész biztos benne, hogy szerelmet. Aha...Szóval mindkét úriember teljesen kiakadt, mikor már vagy 1,5-2 éve egy ágyban sem aludtunk, hogy valaki más képbe került. Úgy tűnik, szerintük az, hogy anyagi érdekből nem bontunk fel egy kapcsolatot, de egymáshoz érni sincs kedvünk, az nekik kapcsolat és hűséget követel. Amúgy egyikük se csalt meg, bár én nem is vettem volna annak, ha megteszik.
2020. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!