Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nem rég házasodtunk és kiderült, hogy megcsal, eddig 12 évig hűséges volt, gyerekeink is vannak(40 évesek vagyunk).

Biztosan tudom /a nőnek egyik barátnőjétől/, hogy nem feküdtek le de telefon hívások, talalkozgatások, csók stb... vannak, megoszt vele minden problémát.

A nő már egy párszor kidobta de a férjem vissza kuncsorgott hozzá.

Szerintetek szerelmes belé?

Miért nem engedi el a nőt?

Miért vett feleségül ha megcsal?



2020. okt. 4. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek szerelmes belé?" Igen.

"Miért nem engedi el a nőt?" Mert szerelmes.

"Miért vett feleségül ha megcsal?" A gyerekek miatt.

2020. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szerelmes belé, ha nem jelentene neki semmit, akkor annyiban is hagyná
2020. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

"Biztosan tudom /a nőnek egyik barátnőjétől/, hogy nem feküdtek le"

Ez de aranyos :)

2020. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy biztosan tudom a nő baratnőjétől, hogy nem feküdtek le mert én is erre gondoltam, hogy szerelmes, mert több mint egy fél éve tart elvileg és ha nem történt meg ott csak érzelmek lehetnek, mert egy férfi miért ne feküdne le a nővel ha megcsalja vele a gyermei anyját????

Férfiaktól is szeretnék választ, köszönöm.

2020. okt. 4. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3# vagyok és férfi,nőiesnek vélted a válaszomat?

Szerinted a nő barátnője (valszeg bizalmasa) pont neked fog igazat mondani ha kérdezed?

2020. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyire mond igazat, de ő keresett meg ezzel az egésszel.... így gondolom nekem nincs értelme hazudnia....
2020. okt. 4. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég lefeküdtek egymással. 40/F.
2020. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!