Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a megcsalás esetén a megcsaló fél már nem szereti a párját?

Figyelt kérdés
Vagy ti el tudjátok képzelni, hogy valaki szereti a párját, de ennek ellenére mégis valami arra hajtja, hogy megcsalja a párját?
2020. okt. 3. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem. Szeretheted azt akit megcsalsz..
2020. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem lehet olyan eset, hogy szereti és megcsalja. Ettől független én sem tartom helyesnek és nem tudnám ezt elfogadni.
2020. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Hányszor kell erre a retek oldalra leírnom?


Mondjuk ő a nejem, akit imádok, akiért meghalnék: [link]

Attól, fizikai szükségleteim miatt, még ő is pokolian kellhet: [link]

2020. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Szeretheti,de nem szerelmes belé.N
2020. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A nemi szervének a változatosság iránti igényének a kielégítését szereti. A párja csak egy fix pont ahová haza tud szédelegni minden jött-ment emberrel való szex után.
2020. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Az, aki engem szembe hazudik, megaláz, az nem szeret. Teszi mindezt a saját örömére. Avagy tudja, hogy ami neki jó, ugyanaz nekem nagyon rossz, de nem érdekli.

Ez nem szeretet. A szeretet ott kezdődik, hogy őszinte vagyok. Nem vagyok neki elég? Rendben. De akkor legyen lehetőségem eldönteni, hogy nekem ő így elég-e, a többszereplős házasságával, vagy lelépek, esetleg beújítok mellé én is valakit még.

2020. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem szeretheti. Sok sok év házasság után mindenkinél eljön (oké, tisztelet a 2% kivételnek) a kísértés, a fellángolás más iránt. Az más téma, hogy ezt az ember hogyan kezeli. Viszonylag széles skálán mozog a dolgok végkimenetele onnantól kezdve, hogy teljesen elnyomja és küzd ellene, odáig hogy félrelép és akár el is hagyja a családját az újért.

Én úgy vagyok vele, hogy némi szexuális kicsapongás nem egyenlő azzal, hogy a másik engem már nem szeret, vagy csak megszokásból jön vissza hozzám, bár általában ezen az oldalon nem szoktam népszerű lenni ezzel a véleményemmel. Ha hosszú évekig tartó, kvázi második élet felépítésről van szó, az már nyilván más téma. Ezesetben egyáltalán nem gondolom, hogy van még közös jövő.

2020. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ.

Ha az illető sportot űz a megcsalásból, akkor nem nagy eséllyel szereti már, de legalábbis nem túlzottan.

Viszont előfordulhat, hogy valakiben annyira megfog valami, hogy egyszerűen nem tudsz ellenállni a vágynak.

Vagy csak nagyon nehezen...

Valószínűleg valami olyan, amit hiányolsz a párodból.

2020. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjak hogy a huseg dontes kerdese.. Teljesen igaz... Ha szereted a masikat igenis megallod a kisertest, es nem is kerulsz olyan helyzetbe.. Nem szep dolog felrekef... Kepzeld a masik helyebe magad ha veled teszik meg ugyanezt es azt mondja hogy ja csak 1xi alkalom volt de teged szeretlek. Torik a bizalom a hit mindjart.. Es persze semmi sem marad titokban
2020. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen van. Szerintem az unalom teszi ezt az emberrel. Van egy pasas aki régòta kedvel, talán meg is csalna velem a pàrjàt, ha alkalmat adnék neki, de azt is tudom, hogy szereti a pàrjàt. Es nem hagynà el értem. Szòval igen. Van ilyen.
2020. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!