Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelemből tette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből tette?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja kiderült, hogy évekig megcsaltak, amit a párom tagadott. Majd a következő hónapban megkérte a kezem. Szerelemből tette vagy csak az igazságot akarja elfedni? Mi lenne a helyes döntés?
2020. szept. 14. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Csak fosik, hogy lelépsz.
2020. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ezt te képes vagy elfogadni, akkor bejött a taktikája, viszont keserű jövő elé nézel. Remélem ennél több eszed van! Ilyenkor "érvényes" akár sértő módon is elhajtani, mert aki ilyet tesz, az nem érdemel nagyon mást.
2020. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fúj
2020. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még mindig vele?
2020. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy ilyesmit kitalálna bárki is, ha nem volt alapja, főleg nem évekig fennálló kapcsolatot.

A barátod a megszokáshoz ragaszkodik, nem hozzád, legalább is az én fogalmaim szerint a szerelem nem ilyen. Ebből hosszú távon semmi jó nem fog kisülni, hacsak nem vagy elfogadó, akinek ez akár nyitott kapcsolatként belefér.

2020. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből, persze😂😂😂A legbiztosabb jele a szeretőtartás😄
2020. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen taktika, bár ezt ő úgysem ismerné be. De még ha tényleg szeret is, akkor se mondj igent. Megcsalt, basszus, és még tagadja is. Kell ez neked?
2020. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem vagy id testi szerelem de h nem te vagy a celkeresztben az is biztos ebben a temaban. Ha hizza mesz keszulj fel ra h ameddig egyutt lesztek felre fog jarni ameddig a szerszam mukodik. Te meg ulhetsz otthon a gyerekkel egyedül mig o valahol szeret valakit v valakiket.Csak bátran :) mert csak tobb ezer másik ferfi van a közeledben, akinek csak ha az 1% megfelelo szamodra mar is tobbb tucat eselyed lenne a boldogsagra. De az olyan problémás es nehez ugye? Jo ez igy ahogy most van nem? Erted biztos kepes lesz megvaltozni :) es akkor siman el is lehet felejteni h masokkal fetrengett.
2020. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Sosem tudom, h tényleg vannak ennyire naiv, tapasztalatlan emberek, vagy csak trollkodik valaki. :D

Ha nem trollkodás, akkor itt a válasz: igen, szerelemből kért meg, ugyanúgy, ahogy szerelemből csalt meg, és ugyanúgy, ahogy szerelemből nem volt annyira férfi, h elismerje, és ne tagadjon.

Menj hozzá.

2020. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező! A megcsalós GY.K.-s témában nagyon sok a sértődött, dühös hozzászóló, aki nem bírja elfogadni, ha másnak a kapcsolata egy félrelépés ellenére is működhet. Ezt számítsd bele az itt olvasottakba.


Objektíven nézve abban igaza van a fentieknek is, hogy a hirtelen leánykérés általában a bűntudatnak, a félelemnek, vagy valami hasonlónak tudható be. Én a helyedben mindenképp várnék még, hogy előbb rendeződjenek a dolgok, ha egyáltalán rendeződnek. Kérdés, hogy képes-e megváltozni a párod, valóban te kellesz-e neki, te képes vagy-e ilyen múltu kapcsolattal együttélni, valóban ő kell-e neked. Ennek szerintem kell pár év, hogy kiderüljön, kérdés, hogy akarsz-e ennyit még rááldozni. Neked kell eldönteni, hogy melyik út fele indulsz.


(Én speciel egy-két kisebb-nagyobb félrelépést simán el tudnék fogadni, éveken át tartó hazudozást már jóval nehezebben. Ennek ellenére, ha testi-lelki értelemben mindent megkapok a páromtól és boldog vagyok mellette, akkor elfogadnám, ha pl időnként lenne valamilyen nő-ügye)

2020. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!