Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megkérte a kezemet, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezemet, de már megcsaltam előtte?

Figyelt kérdés

Eljegyeztek, de azóta is bánom, hogy igen mondtam :( Nagyon bűntudatom van, pont az előtt mielőtt megkérte volna a kezemet megcsaltam a páromat. Véletlen alakultak úgy a dolgok. Az első szerelmemmel összemelegedtünk, alkoholt is fogyasztottunk, de ez nem mentség tudom. És már nem is szeretem őt évek óta, de a vonzalom nem múlt el és lefeküdtem vele. Már nagyon bánom amit tettem. De most, hogy összekötjük az életünket, amit egyébként régóta terveztünk..csak jobban lelkifurdalásom van és abszurd,de mindig attól tartok, hogy egyszer megfogja tudni :( Elég kicsapongó életem volt a párom előtt. Amiről nem meséltem neki, mert elítélne. De ezen sikerült is változtatnom mégis néha félek, hogy megállíthatatlan vagyok és más férfi is kellenni fog. Néha olyan mintha nem lenne elég a szeretet amit kapok és a szerelme. Kell az izgalom is amit tőle nem tudok olyan formában megkapni,mert ő már állandósult az életemben :( de nem is akarom igazából megcsalni, mert így is felemészt ez az egész. Csak összevagyok zavarodva.


Hogyan lehet megfékezni magamat,hogy többet ne csaljam meg? Úgy érzem a szívem mélyén, hogy bárki lenne is a kedvesem helyében, sosem lenne elég :( és szükségem van valami plusszra,izgalomra,kalandra.


De nem táncolok már vissza. Igent mondtam és most fogunk költözni is.


N/26 F/31


2020. szept. 8. 06:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Hàt az hogy felismerted a hibàd, az jo pont, de ez igy halott ügy szerintem is. Hazudtàl neki a multadról, hazudni akarsz egy életen àt neki, hogy ő miközben telve szeretettel a megkérésedet tervezgette, te az exed farkàba ültél véletlenül? Az aminimum, hogy mindent elmondasz neki, és vàlalod a következményeket. Mi értelme lenne egy olyan férfi mellett lenned akinek hazudnod kell, meg titkolodznod? Ő egy ilyen lànyt érdemel szerinted?
2020. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű ez, alkalmatlan vagy monogám kapcsolatra! Keress magadnak egy olyan férfit, aki hasonlóan gondolkodik erről mint te.
2020. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

"Elég kicsapongó életem volt a párom előtt. ... De ezen sikerült is változtatnom mégis néha félek, hogy megállíthatatlan vagyok és más férfi is kellenni fog."

Már megtörtént, nem?

Nem kapod meg tőle a szeretetet meg az izgalmat, amire szükséged van, ennek itt a vége. Mi az, hogy nem táncolsz vissza? Szerinted az a megoldás, hogy kényszeríted magad egy kapcsolatra, csak mert "így terveztétek"? Miközben amúgy be is vallottad, hogy neked kaland kell. Neked ő nem elég, és egy idő után ő is szenvedni fog, mert valami nincs rendben, tehát ez senkinek nem lesz jó. Jobb, ha még az esküvő előtt szakítasz vele. Bár inkább időben kellett volna gondolni erre is, hogy biztos igent mondasz-e, mert neked nem való kapcsolat.

2020. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Még ha nem is csaltad volna meg, is elgondolkodnék, jó-e ez a kapcsolat, ha nem lehetsz őszinte. Nekem nincs kicsapongó múltam, de ha lenne, el merném mondani a barátomnak. Őszinteség, tudod. Tiszta lap, nyílt lap. Az kell. Ha már ott vagy ahol vagy, mondd el a múltad, és a megcsalást is. Ha megbocsát, boldogok lesztek, ha nem bocsát meg, akkor is. Csak akkor külön, na és?
2020. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Szutyok...
2020. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

"Hogyan lehet megfékezni magamat,hogy többet ne csaljam meg?"


Úgy, hogy nem rakod szét a lábaidat. Nem egy bonyolult művelet.

2020. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

nyugi, en is elkaptam az exemet 1 honappal az eskuvo elott. Sztem ez termeszetes. A nok imadnak nosztalgiazni es par kellemes ora nem szamit.


A hazassag kulonben is butasag, inkabb csak elvezni kell az eletet.

2020. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Véletlen semmi sem törtenik.Hagyd ott ha jót akarsz neki meg magadnak, mert a leírtak alapján nem fogsz leállni. Ezt elhiheted mas szavaból is! Neked meg élned es komolyodnod kell. Felejtsd el ezt a házasságot!
2020. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!