Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megkérte a kezemet, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérte a kezemet, de már megcsaltam előtte?

Figyelt kérdés

Eljegyeztek, de azóta is bánom, hogy igen mondtam :( Nagyon bűntudatom van, pont az előtt mielőtt megkérte volna a kezemet megcsaltam a páromat. Véletlen alakultak úgy a dolgok. Az első szerelmemmel összemelegedtünk, alkoholt is fogyasztottunk, de ez nem mentség tudom. És már nem is szeretem őt évek óta, de a vonzalom nem múlt el és lefeküdtem vele. Már nagyon bánom amit tettem. De most, hogy összekötjük az életünket, amit egyébként régóta terveztünk..csak jobban lelkifurdalásom van és abszurd,de mindig attól tartok, hogy egyszer megfogja tudni :( Elég kicsapongó életem volt a párom előtt. Amiről nem meséltem neki, mert elítélne. De ezen sikerült is változtatnom mégis néha félek, hogy megállíthatatlan vagyok és más férfi is kellenni fog. Néha olyan mintha nem lenne elég a szeretet amit kapok és a szerelme. Kell az izgalom is amit tőle nem tudok olyan formában megkapni,mert ő már állandósult az életemben :( de nem is akarom igazából megcsalni, mert így is felemészt ez az egész. Csak összevagyok zavarodva.


Hogyan lehet megfékezni magamat,hogy többet ne csaljam meg? Úgy érzem a szívem mélyén, hogy bárki lenne is a kedvesem helyében, sosem lenne elég :( és szükségem van valami plusszra,izgalomra,kalandra.


De nem táncolok már vissza. Igent mondtam és most fogunk költözni is.


N/26 F/31


2020. szept. 8. 06:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Véletlen alakultak úgy a dolgok. 😂😂😂
2020. szept. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Kurtizánnak születni kell. És te annak születtél.
2020. szept. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Foglald el magad. Egy unalmas alak vagy, azért akarod, hogy valaki állandóan izgalomban tartson és szórakoztasson, mint egy óvodás gyereket.

Amit tettél egyszer majd kiderül, meg is kapod érte a büntetésed. Ha lehet gyereked ne legyen, neked az nem való.

2020. szept. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Többszörösen is gratulálok. Nem szereted, de igent mondtál, sőt össze is költözöl vele. És hogy lehet vkit véletlenül megcsalni? Megbotlottál és ráestél az exed álló farkára? Folyamatosan hazudsz még saját magadnak is. Tanács? Udvariasan köszönj el attól a szerencsétlen flótástól, aztán hagyd békén. Légy egy ideig egyedül, szállj magadba és próbálj meg jobb ember lenni.
2020. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Mindig bizsereg a nőknek a kaptára, ilyen esetek is mutatják, hogy egy nőben 100%-ra soha nem lehet megbízni még a legbecsületesebb és legodaadóbb nőben is csak 99,99%-ban lehet biztos egy férfi, mert kalandok azok kellenek :D


Amúgy tiszta hülye vagy, hogy igent mondtál neki. Csalod és belemondasz a képébe egy igent, hát ne haragudj, de ehhez kell a pofán bőr rendesen... Mit éreztél, amikor igent mondtál? Épp az exed farkának gondolatától nedvesedett a puncid, miközben igent mondtál kb. ilyen szint lehetett :D

2020. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts vele, ennek így már semmi értelme.
2020. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Hihetetlenek ezek a sztorik.
2020. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Szegény pasi :(

Remélem tanulság lesz ez neked:

A jelenlegi párom exe is ugyanezt csinálta mint te. Már szervezték az esküvőt, amikor lebukott. Egyik nap hazafele menet a csaj az ajtó előtt találta szemeteszsákokban a cuccait. Mehetett barátokhoz, szeretőhöz stb, mert egy forintja nem volt. Te is erre a sorsra fogsz jutni! Hidd el, mindig lebukik az ilyen, mint te.

2020. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Kitennélek a dunakeszi útrabh vmi hasznod is legyen
2020. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Szóval egy k.vát készül feleségül venni, de nem tudja. Szegény srác.
2020. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!