Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat megint,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat megint, de most lehet megint lebukok?

Figyelt kérdés

Hali! Légyszi mielőtt támadnatok olvassátok el! Köszönöm!


4 éve vagyok kapcsolatban a barátommal és kb fél éve romlott meg a viszonyunk amikor kiderült,hogy 2x megcsaltam, de csak egy "csók" volt a második eset pedig igazából még nem volt megcsalásnak tekinthető számára/számunkra (kinek mi) ott egy sráccal levelezgettem facebookon,de semmi szexuális tartalom. (Még nagyon az ismerkedés elején voltunk)

Mind a két botlásom akkor történt amikor egy rövid időre elment és nem volt itthon. (Pár nap ) Nekem nagyon hiányzott a társasága, a szeretete és a szex. Szóval ilyenkor eletereltem a figyelmem, lefoglaltam önmagam,de mindig az lett a vége,hogy másokkal kezdtem ismerkedni, mert tudtam, hogy akkor figyelmet kaphatok és lehet,hogy még szex is lehet belőle. A barátommal mindennap van szex, csak a menstruáció idő alatt nem,de akkor nem is kívánom (görcsök,fájdalom,hangulat) és nekem az egyik legfontosabb dolog (sok más dolog mellett)

Ezt ő is tudja és ő is hasonlóan vélekedik erről.


Most megint elment meglátogatni a haverját akinél ott volt 4 napot. Telefonon tartottuk egymással a kapcsolatot,de csak pár szót szoktunk váltani meg néha írt 1-1 SMS napközben. Megtudok nélküle lenni, de nekem majdnem 1 hét szex nélkül sok!

Lehet, hogy ez függőség, de még telefonszexelni sem lehet vele, mert nem az ő stílusa,meg mikor? Meg lebukik, meghallják ilyenek. Szóval ez mindig off volt és most is. Felhívtam egy barátomat, hogy találkozzunk nálam és nézzünk filmet, kaját is csinálhatunk. Ez volt az a srác akivel 1x csókolóztam korábban. És most nem terveztem semmit, csak társaságot akartam és rajta kívűl 2 barátnőm van akik más városban laknak. Ő meg egy köpésnyire tőlünk. Megtörtént a dolog. Szexeltünk (védekeztünk is) nem így akartam, de ez lett belőle.

Nem akartam elmondani a páromnak, de amikor visszajőtt akkor sokat kérdezett, hogy mitcsináltam a napokban. Megse szólaltam jóformán csak tereltem a témát, de zavarba jöttem mire csak ezért rám támadott, hogy biztos vaj van a fülem mögött! Kérdezte,hogy megcsaltam? Mondtam neki, hogy NEM!

De azóta furán viselkedik és szerintem "nyomoz" utánám. Azt kérdezi kiknek irogatok, a telefonomat csak egy percre hagytam az asztalon a tv előtt és már nyúlt is érte. Kód van rajta, de tudja. És ha nem szólok rá akkor nem adja vissza, csak ebből is ugye veszekedés született. Szerintem facen megtalálta ezt a srácot és írt is neki. Legalábbis láttam,hogy az ismerőse lett és korábban nem voltak azok. Beszéltem a sráccal tegnap este,hogy ne mondjon el semmit, de nem válaszolt pedig látta!!!! És mindig válaszolni szokott. Hívtam is,de nem vette fel. Mondjuk lehet,mert késő volt már, de akkor is nagyon félek, hogy beköp. Akkor a barátom nagyon mérges lesz és nem tudom, hogy hogyan reagálna,mert elég indulatos tud lenni és tuti kiabálna velem. Pedig semmi sem jogosítaná fel,hogy üvöltözzön.


Segítségért fordulok hozzátok. Hogyan tudnám megakadályozni ( ha még nem késtem el..) hogy ez ne derüljön ki?????


2020. szept. 8. 05:31
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Igaz és lehet tényleg beteg vagyok akkor viszont nem tehetek róla tényleg és k***va továbbra sem vagyok. Köszi a segítséget. :)
2020. szept. 8. 10:44
 32/54 anonim ***** válasza:
87%

A különféle betegségek megmagyarázzák a viselkedésedet, de nem mentenek fel alóla.


Valld be a barátodnak, te pedig keress fel egy orvost.

2020. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
93%

Nem tehetek róla...de ellene igen!

N28

2020. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
91%

Akkor legyen folyton a sarkadban a pasid,hogy nehogy félrek**rjál már egy nap után?

Én se tudnék benned megbízni.

Ráadásul nem is azért van lelkiismeret furdalásod mert megcsaltad,hanem félsz hogy kiderül.

Tényleg r1banc vagy.

2020. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
71%
Nem érsz re egy filmre? XD meg egy kettyintésre?
2020. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2020. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments' hogy támadjalak...

De ha legközelebb néhány napra elmegy, akkor keress meg, már az első napon !

Itt lakom a közelben.

2020. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
93%

De amúgy ha ennyire kancás vagy, most komolyan...

Nekem párom sokat dolgozott külföldön. Volt pár játékszerem, sőt volt amit ő vett nekem, hogy elszórakoztassam magamat. Merthogy mindketten elég nagy étvágyúak vagyunk. Ettől függetlenül sosem csalnám meg, ha nagyon kellhetnékem van, akkor előveszem valamelyik kis kütyüt oszt ennyi.

Ugyanezt javasolnám neked is.

De nem most. Szegény srácot ne bántsd tovább. Legközelebb meg legyen több eszed.

2020. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
79%
micsináltál?????? csak érjek haza te
2020. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Utolsó de vicces vagy -.-
2020. szept. 8. 13:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!