Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kábítószer vagy megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kábítószer vagy megcsalás?

Figyelt kérdés

Nyilván a szerelem elmúlik-átalakul egy kapcsolatban. Persze lehet romantikázni, mindig van lehetőség kicsit közeledni-eltávolodni ...és aztán újra közeledni. Picit meg lehet élni a kötődést.


De a kapcsolatok elejét jellemző eufórikus szerelem érzését nem lehet visszahozni. Ez csak egy új személy irányába jöhet létre (szinte minden esetben). Viszont ha ezt meg akarjuk élni, akkor vagy megcsaljuk a párunkat, vagy szakítunk (ez utóbbit most vegyük ki a játékból).


Szóval akkor a másik lehetőség. Kábszi... mivel hogy a szerelem elvileg olyan vegyületeket szabadít fel, amik az agyban kábítószerként hatnak, ezért is van akkor a megváltozott gondolkodásmód és az eufória.


Szóval szeretnélek megkérni titeket, hogy válasszatok a kettő közül:


1) Engeditek, hogy a párotok megcsal titeket, kiéli a szerelem eufórikus érzését a harmadik féllel.

2) Engeditek, hogy kábszizzon néha, hogy a szerelemhez hasonló eufóriát érezhessen, így elkerülitek a megcsalást.


Melyik megoldás jobb, melyik rosszabb? Kérlek fejtsétek ki, indokoljátok meg a válaszotokat!


(A kérdés nem valós helyzetet jellemez, csupán elméleti, mely során érdekes társadalmi, erkölcsi és morális témákat beszélhetünk át. Kábítószerezni rossz, és törvénybe ütköző!)


2020. szept. 5. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Kábszizzon, csak maradjunk együtt monogám kapcsolatban
Inkább csaljon meg. Nem érdekel, amíg hozzám jön vissza, és józan.
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet válaszolni. Ez marhaság. Senki nem fog egy drogos meg egy csaló gOkerrel osszejonni.
2020. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
A kutyaszar melyik végébe harapnak kb...
2020. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább lőném előbb tökön magam, hogy ilyenekbe belemenjek, mert neki szüksége van a bizsergésre. Mindkét opció szar, vesztesként kerül ki belőle az ember, a másik önzősége miatt. Ennyit senki nem ér meg.

Az elsőnél sanszos, hogy függővé válik, a mádodik meg marha megalázó, nem lehet szemet hunyni felette, hiába az olcsó érv. Inkább tűnik lelki zsarolásnak az egész, mint egy normális választási lehetőségnek. Gondolom férfi vagy kérdező, náluk figyeltem meg, h teljesen irracionális dolgokat próbálnak teljesen normálisnak beállítani. :)

2020. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A cukor és a sport is olyan vegyületeket szabadít fel, mint a kábítószer, csak kisebb mértékben. Szerintem egyél inkább édes ételeket és sportolj, jobban jársz, mint a kâbítószerrel.
2020. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Aki nem tud lemondani a szerelem érzéséről(megértem, én is ilyen vagyok)és úgy gondolja, hogy nem lehet egy életen át ugyanabba/többször ugyanabba(ezzel én most nem értek egyet, de még változhat),annak jogában áll nem megállapodni és függetlenként annyiszor szerelembe esni, ahányszor csak akar.
2020. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd már meg melyik kábítószernek van köze az endorfinhoz, mert akkor odaadom a diplomám!
2020. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se.
2020. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Na állj. Ha a párom már szerelmes lenne a szeretőjébe, akkor az nem egy szimpla félrelépés. Akkor már őt szeretné és nem hozzám jönne haza.

Nem tudom világos-e, de az emberek nem azért csalják meg a párjukat és maradnak mégis velük, mert hiányzik a szerelem. Nem. Olyankor csak a testiség miatt lépnek félre. Ahol meg már szerelem van, ott nem a párjához megy haza az ember, hanem szakít vele, hogy az új szerelemmel legyen.

2020. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ez a két megoldás van, akkor inkább a borotvapenge.

Az euforikus szerelem elmulik, de átadja a helyét valami sokkal lassabbnak, és mélyebbnek. Szar lehet, ha valaki ezt nem tudja értékelni, mert egy idő után szerintem nem is lehet minden jött-mentbe beleesni.

2020. szept. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ahol az euforikus szerelem nyomtalanul eltűnik, ott azon a kapcsolaton nem tud segíteni semmi
2020. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!