Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni a megcsalast?

Figyelt kérdés

Az önbizalmam teljesen eltűnt, osszeroppantam, egy nullanak, egy semminek érzem magam.. A párom megcsalt egy másik nővel és vele is akar maradni.


Úgy érzem sosem fogom tudni magam újra szeretni és értékelni. Úgy érzem az a másik nő sokkal jobb mint én, ha el tudta venni tőlem a párom.


2020. szept. 4. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Nálam csak egyetlen egy dolog jött be és neked is ezt ajánlom;


Találd meg a haragod!

2020. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne így állj hozzá, hogy jobb nálad a másik nő. Ezzel is csak rombolod az önbizalmadat. Sok idő lesz mire túl teszed magad ezen az egészen, de hidd el, jobb az hogy kiderült mint az, hogy évekig melletted ugyanúgy összejár a másik nővel. Orulj annak hogy nem tud többet bántani. Ezerszer jobbat találhatsz nála, amikor már készen állsz rá
2020. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyes, ez egy érdekes mondtad. Kifejtened mire gondolsz pontosan?
2020. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Azt, hogy szívja fel magát és igenis legyen dühös, legyen mérges. Ezzel nem csak az önbecsülése tér vissza, hanem elindul egy úton is, hisz a harag visz előre. Legalábbis nálam így működik. Sokkal szívesebben is vagyok dühös, mint megbántott, vagy hogy sajnáljam magam.

2020. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, így már értem. Nálam is ez volt a helyzet, mondták barátnők h addig jó, amíg dühös vagyok, mert addig igazán motivált az ember, egy ilyen után.
2020. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető a reakciód. Ezt meg kell gyászolni, de semmiképp se ostorozd magad. Úgy tűnik a párod már döntött. Meg sem akarja próbálni jóvá tenni. Gondolj arra, hogy még mindig jobb hogy kiderült, mintsem úgy élni évekig, pazarolva az életed. Kitartást kívánok, tudom milyen nehéz helyzetben vagy!
2020. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a nő tényleg jobb nálad. Az exedned. Rád meg vár valahol valaki, akinek te vagy jobb mindenki másnál. Elmúlik ez is. Kitartást!🙂
2020. szept. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!