Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan élted meg a megcsalást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élted meg a megcsalást? Ezt hogyan lehet feldolgozni??

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos nekem 0 önbizalom

Meg csalás miatt megaláztak... Próbálom feledni de nem bírom

Úgy érzem senkinek sem vagyok elég jó, hogy egyedül maradok életem végéig

Sok pasinak kellenék rengetegen írnak, ha bárhova megyek meg szólítanak ismerkedni szeretnének de én azt hiszem hogy csak kihasználnának, csak játszanának velem.. Nem bízom senkibe nemtudok már


L


2020. júl. 30. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Eléggé magad alatt lehetsz így a szöveg alapján. Először talán próbálj önbizalmat meríteni és kicsit bízni az emberekben. Anélkül nem fog menni, de így hogy már felismered a problémát szerintem jó úton haladsz. Ha szeretnél valakivel csak úgy beszélgetni, írj bátran! F
2020. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Átmeneti időszak, sokan így gondolják néha
2020. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hm.
2020. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Derítstd ki miért csalt meg?

Kalandvagy vagy valami hianyzott neki?


Ugy lepj tul h lapozol.

Új pasi tiszta lappal kell h induljon.

2020. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nehezen lehet feldolgozni az árulást.
2020. júl. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. júl. 31. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ha tudod,hogy a megcsalás a önmagáról a megcsalóról szól. Ugyanis ha valakinek baja van a párjával, beszélje meg, ha nem változik az a valami, ami nem tetszik benne, akkor hagyja ott és kezdjen mással. Ezzel szemben a megcsaló ezt nem vállalja fel.Ezért nem jó dolog, ha magadat hibáztatod...Én is voltam megcsalt fél, a fentiek miatt nem hibáztattam magam.Az, hogy a párod így viselkedett, az az Ő hibája, nem a Tiéd! Korrekten is el lehetett volna járni, úgy, ahogy leírtam fent. Esetünkben persze kiderült, hogy a másik nőnél cseppet sem fenékig tejfel ám az élet...Rendmániás, kibírhatatlan stb..
2020. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!