Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van asperes beteg, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van asperes beteg, akinek sikerült feldolgozni egy "megcsalást?

Figyelt kérdés

Legalább is a helyzetre való tekintettel meggyőződésünk, és belelatjuk a dolgokat, amik lehet nincsenek is.

Kezdem érezni magamon a krízis jeleit


2019. dec. 16. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:

> Legalább is a helyzetre való tekintettel meggyőződésünk, és belelatjuk a dolgokat, amik lehet nincsenek is.

Ez a mondat így értelmetlen.

2019. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ismerned a gond eredetét, értené d. Próbáltam tárgyilagos lenni. Tehát van egy adott szitu, ami valójában vmi megcsalas féle kezdete, de a körülmények hatására a leghosszabb forma opciót élteti az agyunk.
2019. dec. 16. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen lényegtelen, milyen betegnek hiszed magad, mivel ez nem függ attól, hogy érzed magad. Az, hogy hogy érzed magad, kizárólag azon múlik, hogy képes vagy e tovább engedni az érzéseidet, gondolataidat. Az, hogy elég tudatos vagy e ahhoz, hogy tovább enged a fájdalmaidat, semmi köze ahhoz, milyen élethelyzetben vagy, milyen az egészségi állapotod, vagy milyenek az anyagi körülményeid.

Számodra semmivel sem nehezebb felülkerekedni a fájdalmaidon, mint bárki másnak, aki nem hiszi magáról, hogy beteg.

2019. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

"Ha ismerned a gond eredetét, értené d"


Vedd észre, mennyire ragadsz a fájdalomhoz, és ahhoz az identitáshoz, hogy beteg vagy. Ha nem ragaszkodnál a fájdalomhoz, akkor nem is létezne a kérdésed. Itt tehát nem az állítólagos betegséged, nem a megcsalás a "probléma", hanem hogy ragaszkodsz a fájdalomhoz.

2019. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze. Vágom, hogy befogadás... Egyszerűen szürreális dolgokat vetitek magam ele
2019. dec. 16. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én enyhén vagyok csak. Eleinte rossz volt, mert nem voltam nevelve, de kamasz korom végére erősen nekilendültem az önnevelésnek. Mára már rééégen nem érdekelnének ilyenek. Ha valakivel össze is jönnék, aki ilyen, nem számítana, csak fejlődjön, segíthessem.
2019. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok haszbosat is írni.


Jó időben észre vetted. Keress meg minden érzést, tényt, és álláspontot, a párod személyiségében, ami arra mutat, hogy nem lesz baj.

Beszélgessetek sokat, rengeteget. Nem csak erről, magatokról, morális és elvi dolgokról, az élet különböző szintjeiről.

Meditálj sokat arra, hogy hogyan tehetnéd jobbá a kapcsolatot, hogy miért is lásd s érezd ezt csak egy betegségnek magadban, aminek majdnem 100%ka alaptalan, és hogy az életed egyedül is, önmagában is fejlődésteli, brilliáns, jó.

2019. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!