Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan Nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan Nők akik szeretőre vágynak de még nem tettek konkrét lépéseket?

Figyelt kérdés
Mi tart még vissza? Mi vezetett ideáig?
2020. szept. 3. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Elgondolkodtató, hogy amikor férfiak írtak hasonlókat, mind lepontozást kaptak.
2020. szept. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hat pont egy ilyesmi helyzetben vagyok. Ferjnel vagyok tobb mint 10 eve; gyerekeink vannak, nemreg koltoztunk sajat lakasba. Szeretjuk egymast nagyon, vitaink vannak neha, de melyik kapcsolatban nincsenek. A szex is teljesen rendben van , szoval elvileg nem lenne semmi okom. Soha nem csaltam meg ot, megcsak gondolni sem tudtam ilyesmire. De van egy a kornyeken lako ismerosunk akivel elkepesztoen vonzodunk egymashoz. Semmi sem tortent meg, de beszelunk naponta, sokszor ossze is futunk veletlenul, es tisztaban vagyunk vele, hogy mindketten ugyanezt erezzuk. Nagyon kenyelmetlen szituacio mert a ferjemmel is ismerik egymast. Viszont egyertelmuen fizikai vonzalom ez, en sem vagyom masra tole. De megsem tudom mit tegyek. Itt orlodunk mind a ketten mert o sem akarna tonkretenni a hazassagomat. Igy se elore se hatra nem lepunk. Egy honapja kezdodott ez es naprol napra nehezebb es oszinten nem tudom mit tegyek. 🤷‍♀️
2020. szept. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10-es, a férfiak nem olyan kritikusak az alakunkkal szemben, mint mi nők vagyunk magunkkal szemben. Hidd el, hogy nálad százszor rosszabb nőket is élvezettel dugnak, olvasgass csak ezen az oldalon, a férfiak sokkal kevésbé válogatnak, mint mi nők.
2020. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!