Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen lépéseket tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lépéseket tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron írtam ki ide kérdést, hogy a férjem megcsalt, nagyon magam alatt voltam.El is költöztem a kisfiammal, ő azóta is együtt van a nővel.

A "férjem"egy nagyra nőtt gyerek,és végtelenül önző.Idehozta már az anyját cirkuszolni, volt itt a szeretőjével is zaklatni.Már kezdtünk megnyugodni a kisfiammal /ő bepisiléssel,bekakálással küzdött/.A tegnapi láthatás után feszülten jött haza. Már korábban is mondta, hogy az apja a nőről mutogat képeket stb. De tegnap már telefonon is beszélt a nővel,hogy ismerkedjenek meg.A fiam nem akar.Én is korainak tartom.A férjem viszont cirkuszol, erőlteti.Még a válás is folyamatban van.

Arra gondoltam, holnap felhívom a nőt, hogy legalább neki legyen esze, ne legyen már eszköz a kisfiam.


2016. dec. 4. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Asszem mi annak idején beszéltünk.

De inkább ide írom a hozzászólásom.


Nem dől össze a világ ha megismerkedik vele szerintem. Kicsi még azt sem tudja ki az a nő.

Ebből ő úgyse ért semmit hogy ő apucinak az új nője, stb. Lehet még jobb is ha mielőbb túlestek mindketten(!) ezen.

Akkor nem mennének oda hisztizni és nem idegesítenének téged sem meg a gyereket sem.

2016. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A férjem elmondta, hogy ezzel a nővel alszik, az ő lakásában él stb. Nem tudom, mit fog fel ebből egy 6 éves, de nem hiszem,hogy még az új otthonát sem szokta meg egészen,az oviban is most kezd játszani végre, s most a nőt is be kellene már mutatni.
2016. dec. 4. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, ebből mi elvált nők nagyobb ügyet csinálunk, mint amekkora valójában. Az én környezetemben főleg a fiúk egészen pozitívan és jól fogadták apa barátnőjét minden esetben (legalábbis ilyen kis korban, a kamaszkor már nehezebb dió). Szerintem amikor a feleség távol akarja tartani a gyereket apa új bartnőjétől az minden racionalitást nélkülöző dolog, ami puszta féltékenységből adódik.

A legtöbbet az árt a gyereknek, ha ok nélkül távol van tartva az apjától, illetve a érzi, hogy minden egyes láthatás feszültséggel telik, mert anya aggódik, nehezen adja a gyereket.

Örülj neki, hogy a nő meg akarja ismerni a kisfiad, ezek szerint nem akarja elmarni a gyereket az apja mellől, hanem szeretné, ha az életük része lenne.

Neked is jó, ha a gyereknek jó a kapcsolata az apjával (pl. tudsz pihenni, míg a gyerek ott van), és a gyereknek is kell apa. Ha a nő érdeklődik a gyerek után, az egyértelműen jó jel, nem tudom, mit kell ezen kiakadni.


Ennek a nőnek nem kell pótanyává válnia. Legyen a gyerekeddel kedves, korrekt hozzá, míg a gyerek az apjánál van, ennyi az egész. Ha te ezt a nőt démonizálod, úgy állítod be, mintha valami hatalmas dolog lenne egy vele való találkozás, és előre belebeszéled a gyerekbe, hogy ezt neki traumaként kell megélnie, hogy vele találkozik, azzal sokat árthatsz szerintem.

Sőt, továbbmegyek, ha apának ezentúl minden hónapban új barátnője lesz, még az sem kéne, hogy akkora baj legyen. Ez apa barátnője. Kész. Semmi más nem fontos, csak az, hogy a gyerek feszültség mentesen jól érezze magát az apja mellett, te pedig feszültség nélkül elengedd oda, és a gyerek is érezze, hogy szívesen engeded. Nem kell úgy csinálni, mintha az aktuális barátnő egyből pótanya lenne. Az aktuális barántő az egy barátnő, bízz benne, hogy férjed olyat választ, aki kedves a gyerekkel. Hidd el, téged ez a bartnő jobban zavar, mint a gyereket.

2016. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyrészt egyet értek veled.

Másrészt a férjem nem erőlteti meg magát láthatás szintjén.Többször lemondta már vagy hamarabb visszahozta a gyereket. A nő előtt pedálozni akar, hogy milyen okos fia van, illetve lepasszolni a csajnak, mert ő csak számítógépen tud játszani vele.

A gyerek még az új óvodába sem illeszkedett be, szóval ráér a nővel megismerkedni.

2016. dec. 5. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!