Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan Nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan Nők akik szeretőre vágynak de még nem tettek konkrét lépéseket?

Figyelt kérdés
Mi tart még vissza? Mi vezetett ideáig?
2020. szept. 3. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem teljesen stimmel rám, mert vágytam és tettem konkrét lépéseket, de nem jól sült el, emiatt hanyagolom a témát. Vágy van, csak a valóság más, mint a képzelet, emiatt egyelőre feladtam. Eleve se szeretőnél, se más esetben nem működött nekem az, hogy a vágyamhoz kerestem alanyt. Ha van valaki, aki felkelti a vágyat, akkor van értelme. Az erkölcsi részét most hagyjuk...
2020. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én nagyon. Senki nem akar a szeretőm lenni. Ez tart vissza.
2020. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
A kedves 2-es válaszoladónak,tisztelt homár sándor,nőket kérdeztek!
2020. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sokan.
2020. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha otthon nem változnak a dolgok, nem csak vágy marad.

Magamról tudom, évekig húztam,nem akartam meglépni, nem akartam ezt tenni párommal, aztán a végén elegem lett, megtettem.

Nem bántam meg.

2020. szept. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös, és nő vagy?
2020. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk is így volt sokáig kitartottam.,aztán a vége az lett. Otthon azóta sem változott semmi, és nem is fog szerintem.

N.

2020. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5ös vagyok és igen, nő
2020. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2es vagyok, és nő.
2020. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én igen. Több éve már, hogy itthon nem kapom meg amire vágyom, de nem merem meglépni. Az agyamban hiába vagyok az a feszes, kemény húsú nő, az idő megtette a hatását. Nem tudnám elviselni a visszautasítással járó megalázást, ha mondjuk levetkőzve nem akarna már. Lett volna jelentkező, kettő is, de a rémképek visszatartanak.
2020. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!