Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valakinek már viszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek már viszonya van, tehát hosszabb ideje van ugyanazzal a nővel, ott érzelmek is vannak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi az a hosszabb idő?
2020. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Sanszos, de nem tök mindegy úgy igazából? Viszonya volt, ez bőven elég.
2020. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
A viszony nem egy egyszeri botlás,hanem hónapokig tartó titkolózás hazudozás megaláz ás...
2020. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván, de ez nem feltétlenül szerelem.
2020. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2020. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül és sajna ezt tapasztalatból írom. A sráccal 1 éve vagyunk/voltunk együtt, mindketten szinglik, 30 fölött és szerinte mi csak kavarunk, semmi érzelem. Ez van, elfogadtam. Azért írtam múlt időben, mert nemsokára külföldre költözik, pár hete így döntött.

Ja, nekem vannak érzéseim.

2020. szept. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!