Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik boldog kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik boldog kapcsolatban vagytok! Ti is megszoktatok nézni más nőket, vagy kívántok másokat?

Figyelt kérdés
Függ a kapcsolatotok minőségétől ez?
2020. aug. 31. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem jobban függ a jellemtől. Nekem pl elég alacsony a libidóm, apám egy retkes tróger, akit a farka vitt össze-vissza, talán emiatt is csak lenézni és sajnálni tudom azokat, akiknek ennyit ér ez és őszintén nem hoz lázba egy random valag vagy random nő. Egyszerűen nem értem, mi abban a jó, hogy az ember magát és a párját megalázva bámul valakit. Ha pedig arra gondolok, hogy ennél messzebb menjek, felfordul a gyomrom a korábban említettek miatt. Elismerem, aki szép, elismerem, aki vonzó, de az mindenki számára döntés kérdése, hogy ezen kívül mennyire ragad le az illetőnél fantáziálni. Én inkább abba fektetek energiát és oda összpontosítom az erőforrásaimat, amibe megéri. A feleségem nem egyszer nevezett már tökéletesnek, pont a jellemem ezen részével indokolva ezt az állítását.


Furcsa világot élünk, hogy manapság ha hűséges vagy és nem forog a világod a szex körül, a fejed meg a seggek után, top pasinak számítasz.

2020. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Alap.
2020. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Természetesen.
2020. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

55 éve boldog házasságban élek. Ez nem azt jelenti, hogy nem voltak vitáink, nézeteltéréseink, de azonnal kibékültünk, mert az szólt először a másikhoz, akinek mondandója vagy kérdése volt a másik felé. Sosem tartottuk magunkat ahhoz, hogy legutóbb én kezdtem a beszédet, akkor most a páromon a sor.

Igen, megnézek más nőket (a csinibabát is, meg nem olyat is), de sosem kívántam őket arra a célra, amire a kérdező gondol, pedig alighanem lett volna rá alkalom (nem állítom!), de nem kezdeményeztem.

Természetesen a nőket nem bámulom, nem szinte egy csiga kidülledt szemeivel nézem őket, hanem csak rájuk pillantok. Ugyanígy megnézem (DE NEM BÁMULOM) a kisgyerekeket is, meg a kerekesszékeseket, férfiakat is, de a repúlőt is a levegőben.

2020. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Az én párom a tini lányokat bámulja, de szerinte csak beképzelem magamnak..

Igaz ezek a tinik tuti behánynának egy ilyen öreg trottytól...

2020. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
A tini lányok is lesznek öregasszonyok. Mindenki, aki megéli. Egy normális férfinek meg jóhogy megfordul a fejében elméletben a szex gondolata egy jó nő láttán.
2020. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lazy Lover ***** válasza:
95%
meg nézzni megnézem de nem vagyok csalfa
2020. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez természetes egy bizonyos határig.
2020. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert valaki tetszik nem feltétlenül kívánom is. Velem csak olyan fordul elő, hogy úgy tetszik egy nő, mint pl mikor csodálom a naplementét vagy egy festményt, hogy milyen szép, de a szex sosincs a gondolataim között és nem is gondolok rájuk mikor nincsenek látóközelben. Szerintem ez az ami normális és az előző két dolog valami problémát/hiányt jelezne a kapcsolatomban.
2020. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a külső max 50%.. és rengeteg kizáró tényező van ami alapból nullára redukálja azt is. Ilyen pl a dohányzás. Ha még ilyesmiken nem bukik el a dolog akkor is nagyon magas a léc a párom által amit nagyon nehezen közelítene meg más nő.. ahhoz nagyon meg kéne ismernem..
2020. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!