Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet ebből bajom a későbbiekben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből bajom a későbbiekben?

Figyelt kérdés

44 F múltam


Pár hete bejelölt fb-on a szomszédom lánya(18-19) lehet most érettsizett az idén

Picit "indiai"roma származású de normálisak.


Szóval beszélgetünk hetek óta és tegnap átjött hozzám

Sikerült gumi nélkül elsülnöm benne.


Nem nem amiatt aggódok,hogy hogy terhes lesz, szerintem steril vagyok

( terméketlen)hanem hogy megtudja a feleségem.


De azt mondta,hogy ő nem akar semmi komolyat csak szakított a barátjával és hiánya volt.



2020. aug. 25. 11:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Szóval ezt álmodtad?
2020. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Hát, feldobtad a napomat bátya! 😁
2020. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Vagy terhes a barátjától, de elhagyta, és most kell balek, akire ráfogja, hogy ő a gyerek apja. Ez leszel te, aki inkább ku.ssban fizeti azt a havi 25-30 ezret, csak a felesége ne tudja meg.

Ha nem kaptál el tőle semmit, és nem adod tovább, hogy a feleséged a nőgyógyásztól tudja meg, hogy megcsaltad, akkor lehet szerencséd. De erre se sok esély van, nem te dugtad meg gumi nélkül elsőre, lehet, nem is utoljára. Főleg, ha már "hiánya" van pár nappal szakítás után.

Egy darabig kerüld a szexet a nejeddel, hátha nem tűnik fel neki, hogy nem csak steril vagy, de már hpv-s is.

2020. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Ez mekkora kamu.
2020. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%

Tuti kamu.

AMúgy nem csak a terhesség miatt kell gumit húzni.

Amellett, hogy gerinctelen és ostoba vagy (a szomszéddal), még rettentő felelőtlen is lassan 50 éves fejjel. És ha hazaviszel egy kis ajándékot a nejednek? Barom!

2020. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

3# arra nem is gondoltam,hogy mi van akkor,ha már terhes

Hiába vagyok úgymond steril ha rámfogja hogy tőlem van a gyerek

Akkor úgyis úgyis szakít velem a feleségem

Most elkezdtem stresszelni ezen

2020. aug. 25. 11:22
 7/38 anonim ***** válasza:
69%

Hat ezen a sztorin szakadok, ha igaz, ha nem:)


Bajod lehet belole, de azert sztem kicsi az eselye h elkaptal valamit meg tovabbadnad.

2020. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy minden pontosan így történt.

"Most elkezdtem stresszelni ezen"

Ez van, ha nem gondolkozol előre. Vagy mondjuk úgy egyáltalán.

2020. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
#6 nyugi, ha steril vagy, a dns vizsgálat alapján nem fogják rádterhelni a tartásdíjat. ;)
2020. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Az atmenes es az elsules kozott nem maradt ki nehany (gondolkodassal toltott) fokozat?
2020. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!