Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalnának,érdekelnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnának,érdekelnének a részletek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok hogy hogyan szexeltek,stb...megkérdeznétek kíváncsiságból,vagy nem fájdítanátok a szíveteket?
2020. aug. 18. 14:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ennek ellenére én 1x tudomást szereztem róla, sajnos.

Ne akarja tudni senki...

2020. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos bennem van a hiba, de valahogy nem tudom elképzelni a szituációt, hogy a megcsaló részletesen elmeséli hogy mit hova meg mikor hogyan...

A megcsalt meg azon kattogna hogy a szeretővel, mit miért... Utána szex közben is azon kattogna hogy a szerető biztos jobban csinálta stb...

36/N

2020. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12-es, lelkekbe látsz, ez nálunk pontosan így volt.
2020. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ó köszi... Pedig még soha nem voltam ilyen helyzetben.
2020. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Még a magyarázat sem. A puszta tény elég lenne ahhoz, hogy kitöröljem az életemből
2020. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek gyötrődni és igen kìváncsi lennék! Majd lesúlytanék.. Gusztustalanul tönkretenném...
2020. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy konkrétan milyen pózban meg hány percig meg lenyelte-e meg ilyenek az nem érdekelne. De az, hogy hogyan jutottak el odáig, az igen- udvaroltak-e egymásnak előtte, ismerik-e egymást valahonnan vagy csak egy görbe este volt valami diszkóban, amikor csak ittasan bevonultak a vécébe gyorsan lezavarni a lezavarnivalókat, ilyesmi.
2020. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-nél a pont..


Nem azt kell megkérdezni, hányszor és hogyan dugta meg és élveztek egymásba, milyen hangos volt és mennyire élvezte..


Ha már ennyire érdekel, bölcsebb lenen azt megkérdezni, mi vezetett idáig hogy megcsalt és más nőhöz/férfihoz ment, másba rakta, mással foglalkozott és nem veled? Mi volt az oka? Ezek pöppet fontosabb kérdések, mint hogy pl volt -e seggből szájba stb.. De lehet én vagyok a h*lye. :D... Istenem.

2020. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!