Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos, hogy megsértődtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy megsértődtem?

Figyelt kérdés
Kérdésem az ihlette, hogy szeretőm burkoltan leq.vázott. Már szerelem volt köztünk amikor megmondta, hogy kapcsolatban él. Én elvált vagyok. Egy ideje nem volt senkim. Ilyen heves vérmérsékletű (potenciájú) férfi nem is gondoltam volna, hogy létezik.Külsőre egy 10/10-es pasi. Mondja otthon is naponta megvan a kiadós szex. Ismerve őt nem túloz.Tehát a nője a sokszorosát kapja mint egy átlagos nő.... Megcsalásról beszélgettünk, mikor kijelentette " Ő NEM OLYAN". (mármint az élettárs). Köpni nyelni nem tudtam meg azóta sem. Hát hiszen az már "fehérmájúság " lenne ha ilyen extra adag szex mellett a nő még más férfit is kívánna. Nekem is csak Ő van az életemben. Amit kapok tőle, bőven elég. A párja meg ennél sokkal többet. Mondja "Művész lélek" , a szex a gyengéje. Ha lehetősége van rá, akár naponta többször is. Gyanítom azért kellek neki mert a nőjének néha talán sok. Nagyon rosszul esett ez a megjegyzése. A nő is szeretőként kezdte, csak véletlenül lebuktak...Ha nem így lenne elfogadnám a kissé csípős megjegyzést. Sosem gondoltam volna, hogy egy élettársi kapcsolatban élő férfi szeretője leszek. Csak hazudja nekem a szerelmet ez a férfi aki az asszonyával ennyire elfogult.Jól gondolom, neki én semmit nem jelentek?

#"nem olyan"
2020. aug. 17. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Allitsd dontes ele te v bboje, v boritsd es talalj ki a bnojenek. Akkor majd kiderul a titulusod ejpillango. De mint irtad egy mindig kanos hulye, meg szep h nem szerelem csak szex kapcsolat abbol is az uritos fele mezes mazba csomagolva a részedrol.
2020. aug. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el, amit írtál! Azért kellesz neki, mert a barátnőjének túl sok szexuálisan, és nem akarja leterhelni.

Nem jelentesz neki sokat. Lehet, hogy érez valamit, de az nem szerelem.

Azt írod, hogy neked elég, amit tőle kapsz. De ezek szerint mégse, hisz csak szexet kapsz. Se szeretet, se tisztelet, se összebújós esték, se közös élmények.

Ideje átértékelned, hogy mit szeretnél.

2020. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Akiitt qrva, az a pasi. O csalja meg a tarsát.


"Köpni nyelni nem tudtam..."

A megcsalás nem csak arról szól, hogy nem elég a szex.

2020. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit vártál egy ilyen férfitól? Igazságosságot? :D

Én is elismétlem: köztetek nincs, nem is volt szerelem, csak te akarsz többet.


Lehet, hogy magadat nem tartod olyan szörnyűnek, de legalább azt észrevehetnéd, hogy a pasid aztán k*rva a javából (igen, férfira használtam a szót, mert illik rá, kérem a nyelvészeket, lépjenek ezen túl). A mostani nőjével úgy jött össze, hogy a feleségét csalta, most pedig őt csalja veled. Mindig talál egy hülyét, aki ilyen indítás után azt hiszi, hozzá majd hűséges lesz. Te akarsz lenni a következő hülye?


Az meg, hogy ideológiát sző az ő "szükségleteiről" és a "nagyon jó és csodás" barátnő "kíméletéről", magát érzőnek és jótékonynak állítva be (LOL :D) és ebbe a köntösbe bújtatja a k*rválkodását, egyszerűen nevetséges.


Nem azon kéne felháborodnod, hogy szerinte OLYAN vagy. Igen, olyan vagy, a barátnője is olyan, de ő a legolyanabb, ez egy nagy OLYAN társaság, legalább beleillesz.

Inkább annak kellett volna a célzás hallatán felmerülnie benned, hogy "ez teljesen hülye", végre észre kéne venned, hogy csak ugyanazt várhatod tőle, amit eddig mindenkivel csinált, és ki kéne lépned ebből a szarból.

2020. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell támadni ezt a férfit, tesztoszteron túltengése van, állandóan kanos. A kérdező maga írja: "Ilyen heves vérmérsékletű (potenciájú) férfi nem is gondoltam volna, hogy létezik.Külsőre egy 10/10-es pasi. Mondja otthon is naponta megvan a kiadós szex."

Ha ez tetszik a kérdezőnek, mármint az extra potenciál, akkor örüljön és ne érzékenykedjen. A hapit legfeljebb akkor lehet qrvának nevezni, ha a tehetségét pénzért gyakorolná.

2020. aug. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 ha ilyen szigorúan vesszük a terminológiát, akkor az ellen is fel kéne szólalnod, hogy a megelőző válaszokban a kérdezőt k*rvázzák le sorozatban, pedig neki sem fizet senki.
2020. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
16: jogos az észrevételed, természetesen a kérdező sem az.
2020. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy nem tudom, mennyire szembetűnő másoknak, de nagyon sok a 40 körüli elvált, mindkét oldalon. Innentől elég nehéz a másikhoz "idomulni". Akik kialakítottak maguknak egzisztenciát, nem is értem, miért akarnának ismét "hűséget fogadott" párkapcsolatot?
2020. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit nem jelentesz szamara, csak uriteni jar hozzad, ez eleg nyilvanvalo a sztoridbol
2020. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!