Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nincs köztük semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs köztük semmi?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 10 éve vagyunk házasok, kettő kicsi gyerekünk van. Egy éve új munkahelyen van, fél éve kb közelebbi viszonyba került egy kollégájával. A karanténig szinte minden nap skype- on beszélgettek munkaidőben, április óta ritkábban, de rendszeresen írogatnak egymásnak. Nem munkaügyben, mert amúgy nincs közös munkakapcsolat, nem kellene a munka miatt kapcsolatot tartani. Mostanában, mikor én otthon voltam kétszer is előfordult, hogy 2-2 óra hosszát beszéltek skype-on. Nem hallottam mindent, de magánjellegű dolgokról beszélgettek. A feleségem azt mondja, nincs semmi köztük, barátok. Nagyon egy hullámhosszon vannak és ennyi. Viccesen beszólogatnak egymásnak, szívják egymás vérét, de ennyi. Szeret vele beszélgetni, mert szórakoztató. Azt mondja nem csalna meg. Nem tudom higyjek e neki. Nem tudom lehetséges e, hogy szimplán csak barátkoznak, vagy alakul koztük valami.
2020. aug. 14. 17:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire nyíltan beszélget vele, és előtted, akkor egyébként még az is elképzelhető hogy jelenleg nincs köztük semmi. (Régebben persze lehetett). Legalábbis ha viszonyom lenne sunnyognék, és a legapróbb látszatát se kelteném, próbálnám még a gyanúját is kitörölni a férjem buksijából. Kérdezd meg megmutatná e miről beszélgetnek....rögtön kiderülne számodra mi van
2020. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

10


*Te nőljél fel mert nem tudom hány éves lehetsz de sem a barátság fogalmával nem vagy tisztában sem azt nem tudod, hogy párkapcsolatban nem beszélgetünk órákat más férfival mikor otthon van a miénk is és foglalkozhatnánk azzal....


Én már réges rég felnőttem, és mind a párkapcsolattal, mind a barátsággal tisztában vagyok.


De egyet biztosan tudok:


Rossz az aki rosszra gondol+ aki ilyen szinten féltékeny mint te vagy, no annak a háta ég a legjobban és az megy félre legjobban-ezért féltékeny ennyire.


De az nem féltékeny, aki ismeri magát tudja mi a határ, és meg is tud állni-ha kell.


Szóval szerintem tart önvizsgálatot magadnál-mert nálad van a hiba, és nem annál akire mutogatsz.

2020. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy férfi és nő közt nincs barátság, az szerintem emberfüggő. Nekem is van egy férfi barátom, akivel Discordon beszélgetek úgy, hogy a párom itt ül mellettem, és minden szavamat hallja, sőt ők is jóban vannak, mert személyesen is találkoztak már. Ha azt kérné, hogy húzzam ki a gépből a fülhallgatót, mert úgy hallaná, hogy mit mond a másik fél, simán megtehetném, mert valóban csak barátság van köztünk, és jókat nevetünk.

Sok minden nézőpont kérdése, mert vannak helyzetek,amikor nekem meg úgy tűnik, hogy normális ember sem létezik.:)

2020. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A férjem ugyanígy volt a baránőjével. A nő közös barátunk volt, átjárt hozzánk. Feltűntek már furcsaságok. Pl. kritizált engem a férjem előtt. Ha leszidtam a gyerekeket, szólt a férjemnek, hogy túl kemény vagyok. Ilyenek. (Tényleg büntetésbe ment a fiam, amikor már ötször szóltam szépen és nem használt. Előtte napokig minimálisat aludtam, terhes voltam a 2 éves meg beteg volt) Nem csak ez az 1 kritizálas volt, folyamatos volt szinte. Feltűnt, hogy néha késő este ír neki, de nem gyanakodtam. Néha megsimogatta a férjem vállát. Úgy nézett rá, ahogy nő a férfira. Mindig kimagyarázta magát. Egyszer teljesen véletlenül vettem észre, amikor saját magamat akartam megcsörgetni, mert nem találtam a telefont, hogy a nő összes üzenete ki van törölve. (Viber, a név ott volt, látszott,hogy írt neki, de az üzenetek törölve voltak) Másnap szándekosan néztem bele a férjem telefonjába. Világosan ott volt, hogy viszonyuk van. És az is, hogy a gyerekek miatt nem tud elhagyni. Soha nem bocsájtom meg magamnak, hogy nem vettem előbb észre, pedig a szemem előtt zajlott. A negyedik terhességem alatt végig megcsalt,a nő teljesen megváltoztatta a gondolatait. 3 hónapos volt a legkisebb, amikor kiderült.
2020. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es!

Sajnálom, ami veletek történt.

Ezért írtam, hogy ez emberfüggő. Nekem eszembe sem jutna megcsalni a párom, a barátom pedig pontosan tudja ezt. Arról nem is beszélve, hogy már nem tudunk személyesen találkozni, mivel ő Skóciában él pár éve. De ha itt lenne, akkor sem volna semmilyen próbálkozás egyikünk részéről sem, mert tiszteletben tartjuk a másik magánéletét.

2020. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem qva a feleséged,és nem d.g félre. De ez sokkal rosszabb. Érzelmi megcsalás. Ha inkább vele beszélget mint veled,régen rossz. Ha a férjem felred.g, nem fáj,ha mással szívesebben van,szívesebben beszélget,elbujik,hogy írjon neki abba belehalok.
2020. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!