Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nincs köztük semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs köztük semmi?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 10 éve vagyunk házasok, kettő kicsi gyerekünk van. Egy éve új munkahelyen van, fél éve kb közelebbi viszonyba került egy kollégájával. A karanténig szinte minden nap skype- on beszélgettek munkaidőben, április óta ritkábban, de rendszeresen írogatnak egymásnak. Nem munkaügyben, mert amúgy nincs közös munkakapcsolat, nem kellene a munka miatt kapcsolatot tartani. Mostanában, mikor én otthon voltam kétszer is előfordult, hogy 2-2 óra hosszát beszéltek skype-on. Nem hallottam mindent, de magánjellegű dolgokról beszélgettek. A feleségem azt mondja, nincs semmi köztük, barátok. Nagyon egy hullámhosszon vannak és ennyi. Viccesen beszólogatnak egymásnak, szívják egymás vérét, de ennyi. Szeret vele beszélgetni, mert szórakoztató. Azt mondja nem csalna meg. Nem tudom higyjek e neki. Nem tudom lehetséges e, hogy szimplán csak barátkoznak, vagy alakul koztük valami.
2020. aug. 14. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja neked azt mondani, hogy alakul köztük valami, mert akkor kivágnád mint macskát...és akkor a 2 szék közül a pad alá esne...
2020. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Korábban-amiről neked nincs tudomásod-100% hogy volt köztük valami. Most nincs, ezért tudnak hülyülni.Ha lenne, nem tudnának hülyülni, és poénkodni.Hanem zavarba lennének egymástól és nem tudnád az irogatásukat. Nem tudnál róla.
2020. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy van köztük valami.

Gondolj bele te mint férfi beszélgetnél órákat egy nővel akitől nem akarsz semmit? Ugye, hogy nem! Teljesen egyértelmű, hogy alakul köztük valami.

2020. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
3 Teljesen biztos, hogy nem alakul semmi, csak a beteges féltékenység némelyeknek elveszi az eszét, azért beszél zöldségeket.
2020. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
#4 Férfi és nő között nincs barátság!
2020. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Én olyan férfival nem társalognék munkaidőn kívül eleve, aki nem jön be. Szerintem téged alaposan hülyének néznek, és ha eddig nem is volt semmi olyan köztük, majd lesz.
2020. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
5 Tényleg, akkor te miért barátkozol az ellenkező nemmel? még melóhelyen is?
2020. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7 az hogy meló helyen ellenkező neműek beszélgetnek az nem barátság!


Te nem vagy tisztában azzal mi a barátság.


Attól, hogy munkába, boltba, véletlen összefutva az utcán stb... Két ellenkező nemű beszélget az még nem barátság!

2020. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

8 *az hogy meló helyen ellenkező neműek beszélgetnek az nem barátság!


Itt is csak beszélgetnek:D


*Te nem vagy tisztában azzal mi a barátság.


De pontosan tudom mi a barátság, jobban mint bárki ezen a világon.


*Attól, hogy munkába, boltba, véletlen összefutva az utcán stb... Két ellenkező nemű beszélget az még nem barátság!


Attól hogy sz.gép előtt ül két ember és beszélget, ahogy a nyitóban volt az még barátság:D

2020. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

#9 Tudod melóhelyen nem önszántukból akartak egymással beszélgetni csupán egy helyen dolgoznak össze vannak kötve és nyilván kellemesebb úgy dolgozni ha nem egész nap kussba van az ember.


De itt önszántukból akartak beszélni egymással ráadásul órákat beszélgettek.

Ha egy pasi engem nem érdekel nem fogok vele neten beszélgetni sehogyansem, sőt sehogy nem fogok.


Te nőljél fel mert nem tudom hány éves lehetsz de sem a barátság fogalmával nem vagy tisztában sem azt nem tudod, hogy párkapcsolatban nem beszélgetünk órákat más férfival mikor otthon van a miénk is és foglalkozhatnánk azzal....

2020. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!