Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy legyek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl az első szakításon? Ami nagyon fáj

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 napja lett vége a 1 é 3 h kapcsolatomnak. (Együtt is éltünk) . Azért mert megcsalt (egy új kollégájával akit még nem is ismert) és azt mondja nem szeret.

Ti hogy dolgoztátok fel?

Nekem nagyon nem megy azt érzem , hogy csak Ő kell nekem és, hogy Ő az igazi. 20N



2020. aug. 8. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is magamat ostoroztam, hogy nem vagyok elég jó neki. De basszus, közben más meg összetenné a két kezét értem, ezt is tudom. Ez az, ami megnyugtat. A gond az az, hogy a bizalmamat eléggé nehéz lesz elnyernie a következőnek és félek már a kapcsolattól is, ismerkedéstől is.

Túl sok a gusztustalan ember, legyen az férfi vagy nő. Ezt kár szépíteni, simán a szemébe hazudnak annak, aki szereti őket.

Nehéz ez, de tényleg csak azt tudom mondani neked, hogy csesszék meg, a te volt pasid is és az enyém is. Csinosak vagyunk, normálisak és van szívünk. Ők veszítettek itt és nem mi. :) Fáj még és rossz, de semmi gond nincs veled, fiatal vagy, tanulj, dolgozz, keress sokat és építsd fel a kis életedet. Persze ismerkedj is, barátkozz, nem áll meg a világ és nagyon szép az élet, ha éljük. Nélkülük meg még szebb lesz. :D Ki fogod heverni, ez tuti. :)

2020. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11 es nagyon igazad van! Én is úgy érzem , hogy magasabbra tettem most a mércét.

Igen nagyon gusztustalan világot élünk, tisztelet a kivétel.

Nagyon aranyos vagy, köszönöm. Remélem megtalálod a foltodat úgymond ha itt lesz az ideje!❤️

2020. aug. 8. 23:58
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az idő valóban segít, de a figyelmedet is elterelheted addig valamivel ami lefoglal. Nekem is kb 4 hónap kellett hogy magamra találjak, szakítás után fél évvel lett új kapcsolatom. Nekem azt mondta hogy szeret, de akkor még nem tudtam hogy ezt ő nem szerelemből mondja. Igazából már akkor más lányokat nézett meg. Évekkel később esett le hogy nem is volt belém szerelmes. Tapasztaltabb lettem és tudtam hogy NEM viselkedik valaki aki tényleg szeret. Egy időben elkezdtünk újra találkozni, de szerencsére akkor már az eszembe hallgattam ezért nem jöttünk össze megint.
2020. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!