Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy legyek túl az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl az első szakításon? Ami nagyon fáj

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 napja lett vége a 1 é 3 h kapcsolatomnak. (Együtt is éltünk) . Azért mert megcsalt (egy új kollégájával akit még nem is ismert) és azt mondja nem szeret.

Ti hogy dolgoztátok fel?

Nekem nagyon nem megy azt érzem , hogy csak Ő kell nekem és, hogy Ő az igazi. 20N



2020. aug. 8. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem ő az igazi.
2020. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ő az igazi, ha ezt megtette. 3 nap még nagyon kevés, idő kell a feldolgozáshoz, hogy leessen, hogy nem szeret, és hiába emlékszel a jóra már elmúlt. Sírd ki magad, aztán keress magadnak hasznos elfoglaltságot. Sportolj, járj el a barátaiddal, stb., hidd el, az idő megoldja.
2020. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel így volt, velem is jelenleg, pedig egy szemétláda. :D Majd túl leszünk rajta, jön jobb. Fel a fejjel csajszi még eléggé fiatal vagy annyi jó vár még rád, sokkal jobb dolgok és emberek.


24/L

2020. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első szakítás?


Ez most nem lesz megnyugtató, de lesz még sok. (Nekem is volt sok.) Ez az élet velejárója. Aki pedig megcsal az nem szeret szóval nem lehet az igazi.


F

2020. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána a gyász lépcsőinek.


Az, hogy szemét módon bánt veled (jelen esetben megcsalt), talán segít is a helyzetedben. Van okod haragudni rá, utálni - és a negatív érzelmek hamarosan felváltják a pozitívakat. Ha pedig már nem szeretettel gondolsz rá, félig elengedted. A másik fele (gyűlöletből közönyt csinálni) egyszerűbb lesz.


Nálam ez tapasztalat.

2020. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első pár hét rettenetes kesergéssel telik. Majd ez átmegy vergődésbe/dühbe. Aztán úgy 3-4-5 hónap múlva már rájössz, hogy van élet nélküle is.

Pár év után meg emlékezni sem fogsz rá.

Férfiként az első nagy szerelem után én is átmentem ezen. Most már csak nevetek azon mennyi felesleges energiát pazaroltam a szakításra.

Sajnos a közhelyes mondás ami igaz: az idő majd megoldja.

2020. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Igen első szerelem.. Anya is azt mondta, hogy legalább tanultam belőle dolgokat, amit majd tudok hasznosítani.

Mert nem vagyok tökéletes , senki se az voltak hibáim. (Neki is)

De én minden szépet meg adtam neki és miközben Ő azzal a nővel elvolt addig én otthon vártam mostam, főztem , és takarítottam rá amit nem is annyira értékelt mert mindenbe volt valami bele kötése /problémája.

Csak az a baj “női” felfogás nem érzem én magam elég jónak és magamat ostorlom. 😭

2020. aug. 8. 22:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem női felfogás.

Minden ember legyen az férfi vagy nő, ugyan ezt éli meg ha megcsalják és átverik/elhagyják.

Mindenki magában keresi ilyenkor a hibát, ami egyébként egy rossz dolog.

Engem pl. a barátnőm úgy csalt, hogy még én dolgoztam ő eljárt azzal a kocsival kefélni aminek az önerejébe én is beszálltam 1 millióval.

Miután meglett a kabriója, rá pár pár hónapra már dugatta magát egy sráccal titokban.

5 éves kapcsolat, együtt éltünk, még a közös külföldi nyaralásunk is le volt foglalva miközben ő már rég csalt engem.

Ezek után gondolhatod milyen érzés volt, mikor lebukott és pofámba vágta hogy ő már nem szeret hagyjam békén.

2020. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj be valaki más alá. Hát most istenem az élet nem áll meg, még játékban vagy. Nem kell sírni, nekem ez egyébként nagyon rosszul esik amikor egy lánynak nem a puncija nedves hanem a szeme. A farkamnak fáj.
2020. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Bocsánat a szívemnek fáj. Így küldte el a gép.
2020. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!