Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet megértetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megértetni egy buta libával azt, hogy nem keféltem a barátjával?

Figyelt kérdés
Lejárat mások előtt alaptalanul.
2020. aug. 3. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Vedd fel az “édes istenem ez megint ezzel a hülyeséggel jön” attitűdöt, mikor hallod azt amit mond.


Leginkább ne szorong, legyél laza és poénkodd el, hogy pont annyira, mint xy-nal. Ha mástól hallod vissza, akkor mond, hogy ja, hallottad, hogy milyen hülyeséget mondanak rólad, legalább nem z-vel hozott össze/nem azt terjeszti, hogy az egész baráti körrel feküdtél le. Leállítani nem igazán tudod.


Kicsit olyan, mint amikor van egy barátnőm, aki imádja azzal szívatni az embereket, hogy megnézi a képeiket. Mikor az én telefonomhoz közelít, akkor megkérdezem, hogy kell-e segítség, hogy őket, bár elég unalmasak. Még sosem nézte meg az én képeimet. Mindenki másét, aki visítva tiltakozik, örömmel nézegeti és kb. fogócskázik a telefonokkal. Szóval a lényeg, hogy lazán kell kezelni a helyzetet és akkor foglalkozni a csajjal, ha leáll, amúgy legyél te a felnőtt, aki belefáradt a gyerek fegyelmezésébe.

2020. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*hogy megnézze őket
2020. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy akinek mindig "18 óra van", azzal nem lehet kefélni s mást sem csinálni, hiába akarja:DD


Haragudjon a palijára, ha ilyesmit eltűr;)

2020. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg neki, hogy igen, de kár volt, mert már rég volt ennyire szar szexben részed.
2020. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Bennem azért felmerült az a kérdés, hogy hogy tud valaki ilyen helyzetbe belecsöppeni...

Oké, hogy te azt mondod nem keféltél a pasival, de valami oka csak van hogy azt hiszi az a lány. Sok olyan szemét picsa van, aki szereti hülyíteni a másik nemet és ebből adódhatnak félreértések. Nem kell vele lefeküdni, de pl. milyen kapcsolatban vagy a sráccal? Mert nagyon sok pofátlan lány nem tudja tiszteletben tartani a másik kapcsolatát. Illeg, billeg a foglalt férfiak előtt is, ők meg élvezik ezt persze. Fordított helyzetben te mit éreznél vagy gondolnál a barátnő helyében, ha felbukkanna a képben egy másik nő? Feltételezem nem egy idegen ember az utcáról, hanem van közöd a párhoz. Szóval én csak azt mondom vizsgáld meg te is, hogy mit hogy csináltál, amiért ezt gondolja.

2020. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Távolodj el a sráctól és nincs probléma.
2020. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező! Te vagy a buta liba?
2020. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva te kit hibáztatnál kérdező?

A csajt vagy a pasit, akibe szerelmes vagy? Segítek, te is utálnád a csajt fordított helyzetben.

Amúgy a válaszodból ítélve szerintem téged sem kell félteni...

2020. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Mondd meg neki, hogy addig piszkálsz ezzel amíg meg nem teszem.

Én akkor szoktam ezt mondani, ha valaki pletykál rólam valami baromságot, akkor odavágom, hogy ha már leszégyenítetek, akkor gondoskodom róla, hogy legyen alapja is :)

2020. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TatyóKirály ***** válasza:
Jelentsd fel a picsába.
2020. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!