Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Buta, naív voltam és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta, naív voltam és nem tudom túl tenni magam rajta?

Figyelt kérdés

Pár éve megismertem egy férfit, aki családos és szeretett volna szexelni velem. Előadta magát, hogy a feleségét nem zavarja, ha ő lefekszik más nőkkel. És egy bulin, ahol mindhárman voltunk be is mutatott neki. A nő nagyon kedves volt és pár perc után jól tagoltan mondta a férjének, hogy kettesben hagy minket kicsit. Húzta a fejemet egyből, hogy menjünk szexelni, de nem lett belőle semmi. Többször felajánlotta a szexet, a szeretői pozicíót, úgy beszélt velem, mintha kapcsolatban lennénk. Ez a dolog mostanáig tartott. Találkoztunk véletlenül az utcán és feljött hozzám. Megcsókolt, nagyon gyengéden, aztán végig simított rajtam, hozzám simult, nem történt más. Amikor készült elmenni megjelent a feleség, és egyből láttam a férfi reakcióján, hogy most nagyon tilosban járt.

Azóta nem tudom feldolgozni, hogy mennyire buta liba voltam, hogy elhittem, amit mond.

Hazudott ugye? Vagy lehet a feleség tényleg tudott erről, csak az vágta ki a biztosítékot, hogy több évig tartó érzelmi oldalú kapcsolatot próbált kialakítani a férje velem és nem egyszeri szexről volt szó?

Hogy tudnám túltenni magam? Én szakítottam meg a kapcsolatot.


2018. febr. 8. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztunk véletlenül az utcán és feljött hozzám. Megcsókolt, nagyon gyengéden, aztán végig simított rajtam, hozzám simult, nem történt más. Amikor készült elmenni megjelent a feleség, és egyből láttam a férfi reakcióján, hogy most nagyon tilosban járt.


Nálad megjelent a feleség, mikor készült elmenni? Mi vaaan???

2018. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen lányokat, mint te. Nálam tabu a kapcsolatban élő férfi. Az ilyen a csillagokat is leszidja egy kis izgalomért a párja háta mögött. Taszít az olyan ember, aki a párja háta mögött ilyenre képes.

23/N

2018. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az évek alatt sose kérdezted a feleséget erről?
2018. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*csillagokat is lehazudja
2018. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utcán futott össze a feleségével, lekísértem. És ahogy meglátta nagyon megváltozott a viselkedése.
2018. febr. 8. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Honnan kellett volna tudnod, hogy hazudok? Nem a te felelősséged összetartani az őa kapcsolatát. Ha el akarod kerülni az ilyesmit, akkor ne kezdj kapcsaolatban lévő emberrel, de emiatt az eset miatt ne szívasd magad, nem a te hibád, nem a te felelősséged.
2018. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
😂
2018. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg buta voltál,de engedd el a dolgot, ne találkozz vele többet.

És ne hívd fel többet magadhoz pasikat, ha nem akarsz tőlük semmit. Borítékolható volt,hogy be fog próbálkozni

2018. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd, tényleg buta voltál és naiv, de ne temesd magad, fogd fel tanulópénznek és engedd el. Legközelebb már tudni fogod, hogy házas embernek értelmesebb nő azt sem hiszi el, amit kérdez és legközelebb semmilyen hasonló viszonyba ne menj bele.
2018. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!