Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha szétrombolták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szétrombolták az életem?

Figyelt kérdés

Családapa vagyok van egy kisfiam aki 2 éves.


A barátnőm akivel normálisnál jobb a kapcsolatom megcsalt és kiderült. Az életem szó szerint felborult...


Én megállapodtam , családot alapítottam, dolgozok rendesen, nem sztárolom magam mert nincs miért de nem csinálok olyan dolgot amit szégyenlnem kellene vagy titkolnom.


Ez nem egy kapcsolat amiből kiugrasz mert lesz egy másik "fog fel ez van menj tovább" hülyeségek, itt az egyik ember tönkretette a másik 2 ember életét kisebb nagyobb ertelemben mert a gyereknek így biztosan nem lesz a szószoros értelmében normális családja hanem csak csonka lesz mert igaz hogy őt nagyon szeretik de mi már nem leszünk együtt...


Mit tegyek? Fogjam meg és csendben harmimcX évesen kezjek újra mindent valaki mással? Nincs bennem semmi revans mert nem ez a tipusu ember vagyok de most rettenetesen sajnálok ezt hogy nem azon gondolkozok hogyan tudnám viszonozni ezt neki....


A gyerek természetesen nála van és kijelentette azt is hogy nála is lesz legalábbis mindent megtesz érte, a jelenlegi jog szerint pedig nekem kb semmi esélyem sincs csak láthatásra ameddig ilyen kicsi...


Valaki hoz egy döntést (félremegy) és ezzel büntetlenül 2 ember életét teszi tönke.


2020. júl. 29. 02:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tovább kell lépni, de egy dologra örökkön örökké nagyon figyelj, hogy a gyermeked a lehető legkisebb mértékben sérüljön, amit csak lehet tegyél meg érte... sajnálom hogy így jártál, de szerintem innentől lehetetlen egy normális folytatás, és egy "rossz" családban felnövő gyereknek sem jobb...☹️☹️
2020. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem lehetetlen talpra állni. Taláhatsz olyan nőt, aki elfogad a gyerekeddel együtt, talán neki is van. Lehet hogy a gyerekednek egy család helyett két családja lesz. Ha normálisan, civilizáltan tudjátok egymást kezelni az exeddel, akkor van rá esély. Váláskor szokott kiderülni, mennyire voltál jó emberismerő. Az, hogy megcsalt, egy dolog. De ha neki is a gyereke a legfontosabb és akár csak egy szemernyit is intelligens, nem fog a gyerekének keresztbe tenni. Bízzunk benne, hogy legalább ebből a szempontból jól választottál. Ha nem, tanuld meg a leckét és másodjára nézd a személyiséget is.
2020. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elgondolkoznék hogy miért is ment félre egy 2 éves gyerek mellett.....
2020. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13-as válasza elgondolkoztató, miért is ment félre egy ilyen kicsi gyerek mellett (feltéve, hogy a tiéd a gyerek), ez nem jellemző. Őt magát miért nem kérdezted? Megcsalt, oka volt, a kapcsolatnak így is úgyis vége, ezt tudomásul kell venni, és levonni a tanulságokat. De a gyereket, ne hagyd. Ha nem is vagytok összeházasodva, jogod van látni, és később elvinni magadhoz.

Fiatal vagy még, heverd ki ezt a csalódást, és kezd újra az életed!

2020. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Még vmi. Tudom, hogy most ez a legnehezebb, de próbálj meg jó viszonyt kialakítani a barátnőddel, a gyerek miatt. Ne legyen ellenségeskedés, egymás szívatása, mert annak csak te iszod meg a levét. Ő a gyerek anyja, ő van előnyben. Okos enged, szamár szenved.
2020. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!