Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha szétrombolták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szétrombolták az életem?

Figyelt kérdés

Családapa vagyok van egy kisfiam aki 2 éves.


A barátnőm akivel normálisnál jobb a kapcsolatom megcsalt és kiderült. Az életem szó szerint felborult...


Én megállapodtam , családot alapítottam, dolgozok rendesen, nem sztárolom magam mert nincs miért de nem csinálok olyan dolgot amit szégyenlnem kellene vagy titkolnom.


Ez nem egy kapcsolat amiből kiugrasz mert lesz egy másik "fog fel ez van menj tovább" hülyeségek, itt az egyik ember tönkretette a másik 2 ember életét kisebb nagyobb ertelemben mert a gyereknek így biztosan nem lesz a szószoros értelmében normális családja hanem csak csonka lesz mert igaz hogy őt nagyon szeretik de mi már nem leszünk együtt...


Mit tegyek? Fogjam meg és csendben harmimcX évesen kezjek újra mindent valaki mással? Nincs bennem semmi revans mert nem ez a tipusu ember vagyok de most rettenetesen sajnálok ezt hogy nem azon gondolkozok hogyan tudnám viszonozni ezt neki....


A gyerek természetesen nála van és kijelentette azt is hogy nála is lesz legalábbis mindent megtesz érte, a jelenlegi jog szerint pedig nekem kb semmi esélyem sincs csak láthatásra ameddig ilyen kicsi...


Valaki hoz egy döntést (félremegy) és ezzel büntetlenül 2 ember életét teszi tönke.


2020. júl. 29. 02:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez ilyen. Miközben a férfiak vannak alapvetően egyszerű ösztönlénynek beállítva, akik a farkuk után mennek, pont ugyanannyi nő csinálja ezt.

A dolog megtörtént, szóval csak továbbléphetsz. A gyerekért azért próbálj meg tenni.

A leckét meg megtanultad: Ne erőltesd a nőkbe vetett bizalmat.

2020. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Ó, te szegény... Imát mondjak érted? Egy nő, ha vkitol gyereke van, csak úgy nem hagy ott... Drága életem, megtettél-e mindent a nődért (akit, ahogy olvasom, nem tettél asszonnyá/feleséggé, ha nem értenéd)?? Gyermekedért megtetted-e, h családban nójön fel? Vagy szted vadházasságban/élettársi kapcsolatban méltó példaképet kapott volna?

Nincs több kérdésem.

2020. júl. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
#2: Köszi, hogy az #1-esben említett dolgot pár perc alatt illusztráltad is!
2020. júl. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Nincs mit #3. Abban reménykedem, h tudsz olvasni, meg utána értelmezni is... Hát... remélem.
2020. júl. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Igen, továbblépsz, és új életet kezdesz. Engem 4 éves gyerekkel hagyott ott az exem, úgy hogy az új nőjével elköltöztek külföldre. Tehát teljesen magamra maradtam, semmiféle segítséget, támogatást nem kaptam évekig. És férfiként sokkal könnyebben tudsz új életet kezdeni, mint egyedülálló anyaként, akinek 24 órában ott a gyerek, és az egyedüli felelősség. De nekem mégis sikerült, lett olyan párom, aki elfogadott gyerekkel is (mert szerencsére neki is van), és így a lányom 10 éve boldog családban él.
2020. júl. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem bosszúállásból csak mihez tartásképpen, ha már válásról lenne szó, azért én is beadnám az igényemet a gyerekre. Csak úgy nem mennék bele, hogy ilyen k.urvánál maradjon. Próba szerencse max bukod a dolgot, de azért érezze azt, hogy mit csinált ilyen "kellemes" pillanatokban.
2020. júl. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6# nem tudnak elválni, mivel nincs házasság.
2020. júl. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Akkor még egyszerűbb! Gyerek elhelyezés.
2020. júl. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miért nem volt házasság? Vagy nem vagytok házasságpártiak?

A nő mit hozott fel indoknak, miért lépett félre?

2020. júl. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj új életet, új családot, és a meglévő kisfiaddal is alakíts ki jó kapcsolatot. Munkára is koncentrálj, mert fontos hogy ha már nem együtt laktok akkor tudsz e olyan lakóhelyet biztosítani ahol a láthatások alatt (vagy ha felesben nálad lesz) lehet a fiad, és mégis új család is elfér majd.
2020. júl. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!