Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mire számíthatok a jövőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok a jövőben?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, együtt is élünk, én 26 vagyok, ő 31. Társkereső oldalon ismerkedtünk meg, laza szexből lett kapcsolat. Nemrég megtudtam, hogy ő sosem törölte magát a társkeresőkről és hosszabb-rövidebb ideig viszonyt folytatott több nővel. Volt akivel a távolság sem akadályozta meg, beszélgetett velük az éjszaka folyamán vagy épp akkor is mikor kettesben voltunk valahol stb., az üzenetek tartalmát inkább nem részletezném. Az egészből semmit nem vettem észre, ő mindent tagad, de a bizonyítékok egyértelműek. Azt hittem ő az igazi, de most már nem tudom. Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi, aki hasonló helyzetben van vagy volt, hogyan döntöttetek? Illetve akik megbocsátották az ilyen jellegű megcsalást hogyan végződött a kapcsolat? Mire számíthatok a jövőben?


Köszönöm, hogy elolvastátok, kérlek kort és nemet is írjatok.


2020. júl. 26. 15:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezek alapján sajnos nem sok jóra. Azt döntsd el, hogy szeretnél-e olyan kapcsolatban élni, ahol a párod hűtlenkedik, bár valószínűleg a válasz igen, ha mindezek után nem dobtad ki azonnal. Önbecsülésedet kéne picit feljebb húzni.
2020. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Mire számíthatok a jövőben?"

Téged csak az érdekel, hogy a továbbiakban mire számíthatsz tőle, nem azt kérdezted, hogy érdemes-e még ezek után együtt maradni vele.

Szóval te mindenképpen vele maradsz, te leszel a pótp-nci addig, amíg ő nem fog szakítani veled azért mert talált egy jobbat, akivel többet is el tud képzelni.

Szerintem ne szenvedtesd feleslegesen magad és dobd ki a fenébe, ezzel rengeteg stresszt és veszekedéseket is megspórolhatsz + mellette már nyitott szemmel tudsz járni, ellenkező esetben akár elsétálhat melletted az igazi is aki a tenyerén hordozna.

Addig lépj amíg nincs gyerek sem.

2020. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semmi jóra ne számíts.Dobd ki!
2020. júl. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!