Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mire számíthatok a jövőben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok a jövőben?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, együtt is élünk, én 26 vagyok, ő 31. Társkereső oldalon ismerkedtünk meg, laza szexből lett kapcsolat. Nemrég megtudtam, hogy ő sosem törölte magát a társkeresőkről és hosszabb-rövidebb ideig viszonyt folytatott több nővel. Volt akivel a távolság sem akadályozta meg, beszélgetett velük az éjszaka folyamán vagy épp akkor is mikor kettesben voltunk valahol stb., az üzenetek tartalmát inkább nem részletezném. Az egészből semmit nem vettem észre, ő mindent tagad, de a bizonyítékok egyértelműek. Azt hittem ő az igazi, de most már nem tudom. Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi, aki hasonló helyzetben van vagy volt, hogyan döntöttetek? Illetve akik megbocsátották az ilyen jellegű megcsalást hogyan végződött a kapcsolat? Mire számíthatok a jövőben?


Köszönöm, hogy elolvastátok, kérlek kort és nemet is írjatok.


2020. júl. 26. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez kérdés? Ne maradj vele mert ezek után is megcsalna.
2020. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Netes qúrópartnereddel vagy. Mit vártál?


Normális srácok meg zsepibe verik, mert nekik nem jut nő. :(

2020. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

"Mire számíthatok a jövőben?"


Ugyanerre, amit eddig csinált.

2020. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Zárd a sorodat, azonnal lelépnék a helyedben ettől az embertől. Nem érdekelne a magyarázkodása.
2020. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
4+ Én a helyedben meg sem említettem volna neki, hogy tudom a dolgokat, csak egyszerűen befejeztem volna a helyedben.
2020. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Mire számíthatsz a jövőben? Kérlek szépen; még több hazugságra, átverésre, megcsalásra, bizalmatlanságra, rágódásra, idegfeszültségre, önértékelés csökkenésére, lelki sérülésekre, sok sírásra, veszekedésre stb.


Kérdés az, hogy erre van-e szükséged, vagy egy olyan partnerre, aki megbecsül, szeret?!

2020. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Nahát, ki gondolta volna, hogyha összejössz jóképű alfa Józsival, aki eredetileg is csak dugásra akart téged használni, akkor továbbra is csak egy ürítőnyílás leszel a szemében?


Ja, hát rajtad kívül mindenki!

2020. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanerre de ezt magadtól nem tudod?Ennyire buta vagy?
2020. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
1# vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva. Pedig biztos vagyok benne, hogy te nem fogod otthagyni, ő meg ezt fogja folytatni tovább.
2020. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Mire számíthatsz a jövőben?

Őszinte megbánásra.

Olyan pasira, aki minden kívánságodat lesi a jövőben,

Ideális párra.


Csak mindenképpen szerezz be egy colstokot, hogy meg tudd mérni, hogy a fentiek helyett mekkora LÓFA5ZT kapsz.

2020. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!