Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A jelek alapján mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelek alapján mennyi az esély arra, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal, korábban egy 3 éves kapcsolata nagyon durva megcsalós-hazudós-megbocsátós-újramegcsalós sztorival végződött. Elmondása szerint túl van rajta. Sőt... az exével "barátok maradtak".

1: Egyik este 10 körül itthon filmeztünk a kanapén, mellettem volt a telefonja, mikor a kedves exbarátnő hívta... A párom nem hívta vissza, azt mondta nem érdekli mit akar, kellemetlen helyzetbe hozta őt ezzel, stb. Próbáltam nem idegbajt kapni, napokkal később megkérdeztem, hogy miért kereste az ex. Mondta, hogy új routert vagy mit vett, nem tudja beállítani, ezért hívta fel.

2: itt hagyta nálam a laptopját, nincs rajta jelszó, a tudtával néha szoktam használni, mert az enyém nagyon lassú. Hallgattunk korábban zenét, amit ezelőtt megtaláltam az előzmények között, most is meg akartam keresni, de láttam hogy minden előzmény törölve lett. Erre nem kérdeztem rá.

Mostanában előfordul, hogy a délutáni maszek munkái közben eltűnik 1-2-3 órára, pedig kb csak alvás közben nincs a kezében telefon. Feltűnően kedvesebb lett, becézget, pedig ezelőtt nem csinált ilyesmit

Biztos vagyok benne, hogy nincs annyira túl az exén, mint állítja, hiszen fél évvel a szakítás után még beszéltek (és ezek szerint még most is beszélgetnek), és a párom vissza akarta hódítani a csaj félrekúrásai és hazugságai után is...

Mit tennétek, ha szerintetek ezek gyanakvásra adnának okot? Várjak, hátha kiderül valami, hátha legközelebb nem törli az előzményeit? Túlreagálom?

25L


2020. júl. 22. 11:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kajak lenne valaki akkora balek, tegyük fel igaz a router-es sztori, hogy megcsalásos rossz elválásos stb. sztori után beállítaná az exnek az eszközt? :D
2020. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Meg érdekes, először azt mondja, hogy nem veszi fel, mert nem érdekli, hogy mit akar, aztán később meg elmondja h a routert akarta vele beállíttatni. Akkor ezt most honnan tudja a pasid, hogy mit akart végül a csaj? Nyilván érdekelte h mit akar, csak neked mondta h nem, és nyilván nem a routert kellett beállítani, hanem valami kényesebb téma, ezért nem vette fel előtted. Necces az egész, én utána járnék a helyedben, itt megy a mutyizás keményen.
2020. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
100%
2020. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod tényleg megcsal a félrek*rós exével, akkor elég nagy pancser. Tényleg ilyennek ismered? Ha elképzelhetőnek tartod, akkor beszélj vele erről nyíltan. Ha már most sem tudtok megbeszélni ilyen dolgokat, mi lesz később?
2020. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Délutáni maszek töcskölgetés az exel.
2020. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14-es, az érzelmi fogság nagy úr :(

Ahányszor megbocsátott neki, kinézem belőle, hogy még mindig szereti. Amit persze maximálisan tagad

2020. júl. 22. 14:42
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló kapcsolatban. Persze félrement az exxel. Éreztem belül, meg a jelek is megvoltak, többek közt ez. Gondolom a telefonját le se rakja.
2020. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megcsal...


Ja, ha nem érdekli mi van az Excel, akkor honnan tudja, hogy routert kell beállítani?

2020. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, hogy szakítsa meg a kapcsolatot az exével. Ez a minimum. Nem reagálod túl. Én is kiakadnék. Az, hogy eltűnik órákra, annak egyéb oka is lehet. Kérdezz rá, hogy mit csinál olyankor, mert aggódsz miatta. Igen, így mondd, hogy aggódsz, mert ez nem támadásnak fog tűnni.
2020. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne szakítása meg, menjen vissza hozzá.
2020. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!