Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján van még esély vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen megismerkedtem egy pasival. Elég félénk és csendes, mindig zavarban van a közelemben. Amikor küldtem neki a jeleket, meg beszélgettünk, akkor hozott nekem kávét, kérdezgette, hogy van-e valakim, utána elhívott randizni, de már munka után is be akart volna ülni valahova. FB-n is rögtön bejelölt, írt, küldte a szíves fejeket, stb.

Aztán a randi előtt visszalépett, azzal a szöveggel, hogy ő nem szokott kollégával kezdeni, mert őt feszélyezi. De amúgy novembertől már máshol fog dolgozni... Azt mondta sokat agyalt rajta, de így látja jónak, mert ő elég karrierista.

Nem értem, akkor minek udvarolt, ha neki amúgy ezek az elvei? Nem is tetszek neki? Felejtsem el?


2019. okt. 14. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen , de nőkben is. Egyik szavában azt mondja ő nem jön össze kollégával, aztán tíz perc múlva már hogy ő majd rámozdul egy bizonyos férfi kollégára.

Ilyenkor szerintem két dolog lehet, egy hogy te nem jössz be neki, csak szüksége volt erre az egójának hogy flörtölt veled, vagy hogy először bejöttél de kicsit megismert és azok alapján mégsem jössz be.

2019. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján inkább valami olyan dolog történt amitől visszahőkölt, ez lehet tőled független dolog is. Mondjuk leült beszélgetni valakivel akinek ad a véleményére és ő azt mondta, hogy házi nyúlra nem lövünk és ebből sok kellemetlensége adódhat(és ez igaz is). Az is lehet, hogy a novemberi munkahelyváltás miatt gondolta meg magát, máshol fog dolgozni ezért nem akar belemenni olyan kapcsolatba ami pár hétig tart csak, tudja hogy ez számára nem működőképes.

A helyzet az, hogy ő a férfi a kapcsolatban, de nem akar kezdeményezni továbbiakban feléd, akkor te nem sok mindent tehetsz. Mivel elhívott randizni biztosan bejössz neki külsőleg, ez szinte biztosra veheted.

41F

2019. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!