Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van-e valami esély arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e valami esély arra hogy késöbb megbánja, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
1 hete szakított velem a barátom. 4 évig voltunk együtt, nem volt különösebb probléma, csak alig tudtunk találkozni és engem ez nagyon zavart, kezdtem elhidegülni töle már, és ezt meg is említettem neki, de nem történt változás, söt, ö szakított velem végül. Azt mondta már nem szerelmes belém. Azóta találkoztunk és megkérdezte, hogy volt-e az elmúlt egy hétben már valakim..nem tudtam mire vélni ezt. A szakítás nagyon váratlanul ért, mert még csak esélyt sem akart adni megbeszélni a dolgokat, pedig egy jó kapcsolat volt. Most keresem az okokat és miérteket, de nem jutok sokra. Egy hettel elotte meg minden rendben volt.

2019. szept. 12. 10:46
 1/6 Pomazi73 ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem ő gyáva volt eddig szakítani veled. Ha így el tudott válni ott nem volt rendben minden.
2019. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Ha a másik nő mégsem jön be (biztos lehetsz benne, hogy egy másikért hagyott el), akkor majd előadja a szánom-bánom-nemtudoknélküledélni műsorszámot. Egyébként nem gondolod, hogy 4 év alatt valamit haladnia kellene egy kapcsolatnak? 4 év után még mindig csak összejárkáltatok.
2019. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, én szerettem volna, ha halad valamerre, és ha komolyabbra fordul, de szerinte nem lett volna idő erre amúgy se az egyetem meg munka mellett. Egyszóval feladta lustaság miatt, mert ha igazán akart volna, fordíthatott volna több időt rá. Az utóbbi időben heti 1x, maximum 2x tudtunk találkozni, ő azt mondta neki ez elég. Nekem meg nem volt az.
2019. szept. 12. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a tökölést szeretnéd folytatni? Nem vágysz egy olyan férfira, aki tényleg akar téged?
2019. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy megbánja,ha a következővel nem jönnek be a dolgok.Akkor majd mit mond?Hogy ismét belédszeretett?Jobb ha elfelejted.
2019. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most jó kapcsolat volt, vagy elhidegültél tőle?
2019. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!