Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire cselekedtem helyesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire cselekedtem helyesen?

Figyelt kérdés
A héten történt az eset hogy összeakadtam egy csajjal, akinek volt párja. Mondta hogy nagyon rosszban vannak a palijával. Tegnap előtt este találkoztam vele, volt csók is. Na és én itt kapcsoltam hogy hoppá, ez így nagyon nem lesz jó. Megmondtam neki, hogy én ebbe nem leszek partner, hogy velem csald meg a párod, kitoroltettem vele a beszélgetést, mindent, és utána le is tiltottam a csajt mindenhonnan. Állítása szerint megtetszettem neki. A csók miatt meg annyira de annyira bűntudatom van. Rettenetesen. 23 éves vagyok

2020. jún. 27. 02:35
 1/5 Savlekotő ***** válasza:
94%

Ne legyen bűntudatod,észbe kaptál,az ilyen nőkkel nem szabad leállni,nyugi talál mást akivel szórakozhat vagy félre mászkálhat,ezeknek a pasi eltartó ugródeszka,gerincük nincs,meg lusták lezárni a régit,amíg az új nem biztos.

70F

2020. jún. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Gyerek vagy még.
2020. jún. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen cselekedtel. En se lennek ugy egy novel hogy tudnam hogy ezzel valakit o megcsal. Tobbet jelent az szamomra hogy egy ferfitarsamot nem szurkalok hatba ilyen aljasan mint az hogy lefekudjek valakivel. Bros before hoes. Jut annyi csaj mindenkinek hogy ne kelljen ilyenekbe belemenni. Szerintem nezz magadba es legy buszke arra hogy legyozted a kisertest es olyan dontest hoztal ami masoknak jo. En mint ferfitarsad buszke vagyok rad :)
2020. jún. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen cselekedtél. Idejében jelezted a stopot. Jó ilyen helyzetbe nem bonyolodni ki tudja hogy a palija mit csinált volna ha kiderül. Lehet menekülhettél volna előle állandóan.
2020. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Te hülye vagy!
2020. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!