Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A párommal két gyermekünk van, a nagyobbik lány kék szemű, a kisebbik fiú barna szemű, én és a párom kék szeműek vagyunk, ennek a cikknek alapján mit tennétek?
"A kék szem azért alakulhatott ki, hogy a férfi biztos lehessen benne, hogy a nőtől született gyermek az övé. Ha ugyanis az anya és az apa is kék szemű, nem születhet barna szemű gyermekük, mivel a barna szem domináns, a kék pedig recesszív gén. Ha tehát a gyermek kék szemű anyától, de barna szemmel születik, akkor csak egy másik, barna szemű férfié lehet, kék szeműé nem. Noha a genetikai hátteret aligha érthette a 10 ezer éve élt ember, a kék szem lehetett egyfajta összehasonlítási alap, jelzés a férfi számára, és adhatott neki valamiféle támpontot abban, hogy a született gyermek az övé-e vagy sem."
"világosan leirjak, hogy két kék szemű embernek egyszerűen nem lehet barna szem gyereke"
A dolog nem ilyen egyszerű. Lehet barna szemű gyerekük, csak kicsi eséllyel.
A bioszkönyvek és társai általános, felületes ismereteket ad, nem tudományos mélységút,.
Egyszerű!
1, Modem megkeresése a lakásban (villogó doboz)
2, Modem Tápkábel kihúzása a konnektorból
3, Számítógép kikapcsolása
4, Google térkép - könyvtár - beiratkozni - Értelmes művek olvasása
4,b - Opcinálisan sétálni a természetben
8-as vagyok, ez a cikk sajnos angol nyelvű de érthetően elmagyarázza, hogyan fordulhat elő. Ritka, de nem lehetetlen.
A genetika az genetika, nincs itt semmi egy a millióhoz esély. Akkor se, ha a femina hozta le.
Két kék szemű embernek csak kék szemű gyereke születhet. Ha a tiéteknek barna, akkor érdemes legalább egy dns tesztet csináltatni, ma már nem olyan elérhetetlenül drága.
Tudok olyat, ahol a gimis biosz órán bukott ki, hogy anyuka vércsoportja 0, apuka 0, a gyereké B, és az biológiailag nem lehetséges.
16.
A valódi családot tartja össze, a gyereket a biológiai apát - akárki is legyen ő - és a biológiai anyát.
Olyan hülyeségeket írtok h már fáj. A nagyszülőknek is vannak szülei...stb
Persze h lehet barna szeme
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!