Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha mindenki ennyire rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki ennyire rossz véleménnyel van a megcsalásról, miért csinálják a legtöbben ?

Figyelt kérdés
Az emberek 98%-a elítéli a megcsalást. Még is sokan lépnek félre.
2020. jún. 23. 20:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
U.I - Jó, még annyi, hogy én mondjuk nem török pálcát más felett, meg nem ítélkezem. Azt meg nem tudom, hogy mások akik csalják a párjukat, valóban kétszínűen hurrognak-e másokra... Én csak a magam nevében tudok beszélni.
2020. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Csak néha meglep, tényleg milyen reakciókat képes az emberben előidézni, már csak a fogalom is. Lehet hogy ott inkább személyes sérelem van? Itt ahogy olvastam tényleg minden kérdésnél előjött a gyűlölet és a személyes sértettség. Pedig mindannyian emberek vagyunk, rengeteg féle kapcsolat van. Sokaknak van egy idealizált kapcsolta amit elképzelnek, pedig a valóság nem ilyen egyszerű. Vannak akik meg tudják beszélni ezt a párjukkal, hogy figyelj már nem olyan jó a kapcsolatunk, tartok valakit te is tartsál és van akiknél pedig erőszakkal végződik és világvége van.
2020. jún. 23. 21:34
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

" Vannak akik meg tudják beszélni ezt a párjukkal, hogy figyelj már nem olyan jó a kapcsolatunk, tartok valakit te is tartsál és van akiknél pedig erőszakkal végződik és világvége van."


- Ha megbeszélik, az nyilván már nem megcsalás, hanem nyitott kapcsolatnak hívják. :-) Megcsalás minden olyan, amit meg a párod háta mögött teszel, de előtte/tudtával nem mered.


Igen, az emberek bonyolultak. Az hogy egyiknek x dolog jó, még nem feltétlenül lesz jó a másiknak is, sőt, lehet boldogtalan lesz..Valahol mindenkinek ki kell állnia magáért egy bizonyos ponton túl.. És lehet csalni is, de őszintén, valószínűleg ott is feladod egy kicsit magad részmegoldásokért. -De vannak esetek amikor kigyeznek emberek ezzel és nekik így jó..


De látod miért ilyen nehéz ez: egyetlen dolog jelenthet elégedettséget az egyiknek, és megalkuvást, boldogtalanságot egy másiknak.


A megcsalás az átlag embernek egyébként általában nem cél (most tekintsünk el a ritka %-tól).. Hanem egy jobb híján, beérem-belenyugvás.

2020. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan kíváncsiak a dologra. Mert sokan hiszékenyek, így rávehetőek csellel a dologra. Mert sokan nem mernek szembenézni a problémákkal, így a könnyebb utat választják helyette.
2020. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A lopásról is mindenki rossz véleménnyel van, aztán mégis sokan csinálják. Ok, nem ugyanaz a kategória, de érted. Nyilván nem az csinálja, aki rossz véleménnyel van róla. Meg olyan is van, akit ha megkérdezel elítéli, aztán mégis elgyengül.
2020. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert a megcsalás csak akkor bűn, ha más csinálja. Nem tudtad?😉

Nem, nem azért írom, mert én is, de álszentek az emberek. Én nem szoktam csalni, mert kilépek a rosszból. Azt vallom, hogy a megcsalást mindig megelőzi egy kapcsolat megromlása. Ha olyankor valaki találkozik egy harmadikkal, akivel kialakaul valami, és mégse lép ki a kapcsolatából azt az embert én simán gyávának tartom. Ha viszont nem csak úgy találkozik, hanem tudatosan elkezd keresni valakit a párja mellé (persze a párja tudta nélkül), azt féregnek tartom, és el is ítélem. Látszólag mindkettő ugyanúgy megcsalás, de mégse. Az elsőnél a kapcsolatba támadt űrbe be tudott férkőzni valaki, mert talán az illető még nem is realizálta, hogy valami nincs rendben a kapcsolattal. A másodiknál viszont igen, és mégis tudatosan a leggerinctelenebb megoldást választja.

2020. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Amiért mindenki tudja, hogy a dohányzás káros, mégis szívják és mindenki tudja, hogy a finomított szar ételek csak ártanak, mégis zabálják. Tisztelet a kivételnek.
2020. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! Nem httem volna, hogy ennyi jó válasz fog érkezni. Visszajött a hitem a gyakoriba :D
2020. jún. 23. 23:32
 19/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember álszent és jobbnak képzeli magát másoknál.
2020. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ítéli el az emberek 98%-a a megcsalást.
2020. jún. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!