Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rosszul tettem, hogy elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy elmondtam az igazat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Adott egy barátnő és a párja. Már elég régóta jóban vagyunk, mondhatni baráti a kapcsolatom mindkettejükkel, viszont a barátnőm félrelépett nem csak most már korábban is a kapcsolatuk elején , de hallgattam róla . Fél éve kezdődött egy viszonya, amivel szépen le is bukott . Próbáltam jobb belátásra bírni már az elején , de nem érdekelte semmi. Miután kiderültek a dolgok , a párja megerősítés gyanánt megkeresett . Megsajnáltam és bevallottam,hogy igaz a dolog. Azóta a “barátnő “ neheztel rám , lehord mindennek és szóba sem áll velem. Egyszer tudtunk beszélni a történtek óta,de csak a saját hazugságait fújja ... Igazság szerint nincsen lelkiismeretfurdalásom, míg titkolózni “kellett” , addig nagyon rosszul éreztem magam.
2020. jún. 21. 23:00
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hàt...így, hogy konkrétan ràkérdeztek és nem a kikotyogàs ténye àll fenn, így én nyugodtan aludnék a helyedben.
2020. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rágom le mind a 10 körmöm miatta, viszont nem értem miért rám kell haragudni . Ha valakire még is akkor az saját maga kellene hogy legyen.
2020. jún. 21. 23:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért rád haragszik, mert nem akarja magának beismerni, hogy ő hibázott. Ennyi. Gyenge jellemre vall.
2020. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért bánt az egész történet, mert elég régre nyúlik a “barátságunk”. Legutóbb mikor találkoztunk , úgy éreztem sikerült őszintén elbeszélgetni , de tévedtem.

Egyébként így utólag , hogy sokminden kiderült , tudom hogy velem sem volt őszinte.

2020. jún. 21. 23:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy félrelépős haverom, akinek megmondta, hogy ameddig nem kérdez rá a barátnője, addig nem szólok egy szót sem, de hazudni nem fogok.

Aztán inkább megbeszéltük, hogy semmit sem meséljen el.

Amikor a barátnő rákérdezett, csak annyit mondtam, már régóta nem beszélünk ilyenekről egymás között.

Megértette.

2020. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor felmerül a kérdés, hogy kell-e neked ilyen barát az életedbe?

Elhiszem, hogy fáj most, de lehet, hogy ilyen emberre nincs szükséged neked se az életedben.

2020. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ötös: Egyébként dirket nem folytam bele teljesen a történetben pont ezért , minél jobban bele lendült a sztorizásba, annál rosszabbul éreztem magam. Meggyőzni nem tudtam, kérdezni sose kérdeztem .. nyilván ez is közre játszott, hogy eltávoldtunk egymástól. Aztán , hogy ebből mi lesz ők tudják.
2020. jún. 21. 23:24
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Volt egy film, amiben a lányt csalták meg és a barátnőjéhez ment, miután otthagyta a pasit. A pasi persze utána ment magyarázkodni, de a barátnő nem engedte be. Abban mondott valami ilyesmit a barátnő a pasinak, hogy az én barátnőm x. Tehát azt fogom tenni, amit ő szeretne. Én azóta teljesen eszerint élek, ha szép, ha nem. A barátnőm férje ezért ilyen kérdésben soha nem fordulna hozzám (pedig lenne rá oka), mert pontosan tudja, hogy a felesége előbb bevallalná, minthogy belőlem kiszedne valamit. A barátnőm 15 éve a lelki társam,a férje pedig

senkim. Neki is megmondtam már, amit a barátnőm nekem mond, azt nem véletlenül nem neki mondja.(Itt nem feltétlenül félrelépésre gondolok), tőlem ne kérdezzen semmit, fölösleges. Amúgy én se szoktam hazudni, ezért inkább tisztázom, hogy semmit nem mondok semmiről. De soha nem is kényszerítenék mást hazugságra. Nekem a leírásodból az jött le, hogy ez azért nem olyan stabil barátság,mint mondjuk nálunk. Szerintem ne legyen lelkifurdalásod. A barátnőd tudja, hogy te rosszul érzed magad a titkolózástól, mégis elvárta. Ha ő nem volt képes egyenességre a párjával szemben, akkor az lett volna a megoldás, hogy ezt egyedül viseli, nem dob át rád is a teherből, mert neki úgy könnyebb. Akkor ne mondott volna neked semmit, ahogy már egy válaszoló írta.

2020. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8. Köszönöm a választ :)

Egyébként így utólag én is hasonlóan gondolom. Nem volt ez olyan szilárd barátság, mint gondoltam . Meg végig gondolva az elmúlt éveket volt ott sok sumákság és probléma . De ezek most már engem nem érintenek.

Nem vagyok egy matyóhímzés szó se róla , de a hazugságot nem szeretem. Hazudni meg végképp nem tudok, ha szeretnék sem menne, az arcomra van írva minden.

2020. jún. 21. 23:47
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Én is így gondolom, mint a #8.

Attól, hogy nem értek egyet a barátnőmmel meg azzal, hogy szeretőt tart, a barátnőm és mellette állok ezalatt is, meg akkor is mikor kiderül és szakítanak a pasijával, meg akkor is, mikor a szerető is dobja.

Nyilván rossz érzés lenne ha jól ismerném a párját, de inkább a lányt győzködném hogy vallja be, mint hogy köpjek.

2020. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!