Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges, hogy sok embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy sok embernek "fétise" a megcsalás?

Figyelt kérdés
Nem vagyok érintett a témában, csak egyes gyakoris megnyilvánulások alapján jutott eszembe a dolog. Sokan írnak olyasmiket, hogy "megérdemli, hogy megcsalják", "az ilyen mellett félre kell qrni" és társai. Azt még meg tudom érteni, ha valaki mondjuk sokat iszik és "hirtelen felindulásból" lefekszik valakivel, vagy teljesen elhidegültek a feleségével/férjével és tulajdonképpen már csak lakótársak, de ettől még vágynak a szexre, de aki ilyeneket ír, azt úgy képzelem el, hogy valamiféle szexuális izgalmat okoz neki, ha ilyen módon "megbünteti" a párját.
2020. jún. 15. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem gondolnám, hogy az emberek azért csalják a párjukat, mert ezzel akarnák őt büntetni. Biztos ilyen is van, de én azt gondolom, hogy a legtöbb megcsalás inkább valamiféle izgalom keresése. Mintha a megszürkült hétköznapokat azzal akarnák izgalmassá tenni, hogy valamit titkolniuk kell és egy közös titkot rejtegethetnek valakivel. Elveszíteni ugyan nem akarják a feleségüket / férjüket és persze a megszerzett vagyonukat, ezért inkább belemennek a játszmákba.
2020. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordítva us igaz. Sokan arra izgulnak, hogy a párjuk megcsalja öket, lebukik, könyörög, egy hétig udvarol, aztán újra megcsalja. De őt választja, mert szereti. 🤢🙄
2020. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma már igen, tuti.
2020. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez manapság divat. A gerinctelenség. Mert ahhoz a legtöbb "nagymenő, hű de magabiztos és faßacsávónak/csajnak" már nincs elég mersze, hogy odaálljon az aktuális párja elé és megmondja neki nyíltan, hogy vége.

Az emberek 99%-ban nincs már ilyenfajta becsület és tisztelet a másik iránt.

A legundorítóbb és visszataszítóbb dolog szerintem a megcsalás. Mert azzal egyben azt is elismeri az elkövető, hogy neki a kapcsolata, a másik fél soha nem jelentett igazából semmit és totál semmibe veszi.

Meg persze így sokkal egyszerűbb végetvetni egy kapcsolatnak...

Bár ennél még az egy fokkal undorítóbb amikor valaki folyamatosan és titokban csalja a másikat. Na az a legalja...

2020. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!