Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudtatok meg hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtatok meg hogy megcsaltak? Lehet hinni uzenetnek ha az erkezik (beszelgetesekkel) vagy a parunknak higgyunk? Es ha mar tobbszor elofordult par honap/ev elteltevel?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Tegyük fel, hogy igaz.


Ha megcsal, akkor szakítanál? Igen vagy nem?



Tegyük fel, hogy nem igaz.


Ha nem csal meg, de nem hiszel neki, mert nem bízol benne, akkor hmmm...

Plusz ha valaki rossz akaróm próbálná a barátnőmet csőbe húzni, hogy én megcsalom őt, és barátnőm nem nekem hinne, hanem az idegennek, akkor az szörnyű lenne, de inkább én szakítanék.

Egyértelmű volna, hogy ha nem hisz nekem, akkor valami nincs rendjén.


szóval ha hiszel neki, hogy nem ő volt, akkor ne szakíts.


Ha nem hiszel neki, akkor szakíts.


Mindegy, hogy mi a valóság. A kérdés, hogy mit hiszel.

2020. jún. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
A pasik hazudósak, sosem hittem egynek sem, persze nem adtam a tudtukra. Megvártam, míg ''levedlette'' magát a dolog. Több pasimnál is előfordult, hogy csajokkal dumálgattak meg találkozókat beszéltek meg, stb... Nem hagytam, hogy hülyére vegyenek, így kiba.sztam Őket, és jól is tettem.
2020. jún. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi érdeke van abban valakinek, hogy ti szakítsatok, ha egy megcsalás kiderül? Miért írj a valaki ilyet, ha nem igaz?

Nyilván semmi oka sincs rá.

Az is, ha egy ideje csak flörtölgetnek, húzza az agyát a párod, a levél író meg azt akarja, hogy szakítsatok. Ez is megcsalás, még ha konkrét szex (egyelőre) nem is történt.

Ok nélkül, poénból nem írogat ilyet senki.

Az viszont elég gyakori, hogy a félrelépő akkor is tagad mindent és hazudik, ha szex közben rájuk nyitsz.

2020. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Én bízom a páromban, de ha ilyet kapnék, akkor azonnal megmutatnám neki és rákérdeznék. Ismerem annyira, hogy a reakciójából egy pillanat alatt kiderüljön számomra, hogy mi a helyzet.
2020. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!