Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért mondja a 99% azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a 99% azt, hogy ha eddig folyamatosan csalnak, akkor a lebukás után is fognak, hiába az ellenkezőjét állítják? Tapasztalat vagy csak általánosítás?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ahhoz, hogy valaki ilyet tegyen, kell egyfajta jellem, ami nehezen vàltozik meg. Vannak esetek, van olyan, hogy valaki hibàzik és tanul belőle, de a megcsalàs témakört tekintve ez egy nagyon ritka kisebbség.
2020. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Teljesen egyetértek az elsővel, tényleg vannak akik tanulnak belőle de ők nagyon kevesen vannak
2020. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat.Én is látom a barátnőmet 3 éve megcsalta a férje viszonya volt akkor kiderült könyörgött hogy megbánta stb kibékültek azóta még kétszer lebukott.
2020. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert miért lenne ez másképp? Max egy ideig óráig. De eddig is mindig fent állt a lebukás esélye, azaz kockaztatta az egesz kapcsolatot es tudta jól ha ez kiderul akkor sanszos hogy vege lesz a kapcsolatnak. Igergetni mindenki tud, ahogy az elso is mondja ritka az aki utana ha eddig megtette mostantól nem fogja. Kornyezetemben is ezt latom, meg tényleg ritka a másikra a példa. Úgyhogy sorozatos megcsalás utan borzasztó naivnak tartom azt aki minden egyes szöveget benyel aztán csodálkozik ha megint megtörténik. Nem itelkezem, de tényleg ilyenkor nem a másikat kell hibáztatni.
2020. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3#as vagyok 4#nek.Persze igazad van én is mondtam neki a legutóbbi béküléskor kb 2 napja hogy ne haragudjon de nem tudom már sajnálni ha ilyen hülye.Most megint szerelmespár de csak amig nem jön megint valaki.
2020. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utána ha megvolt a békülés akkor egy ideig minden gyönyörű és a megcsalt fél szinte el is felejti az egészet mert azt látja azt hallja, hogy a másik így meg úgy szereti és lesi minden figyelmét és próbál mindig a kedvére tenni....


De ez csak átmeneti időszak.

2020. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért, azt kéne mondaniuk, hogy nyugi, drágám, folytatom a kapcsolatom a szeretőmmel, ne idegeskedj?! Persze, hogy azt mondja, amit a megcsalt fél hallani akar. De miért szakítaná meg a valóságban?Nyilván valamiért jó neki, azért csinálja.
2020. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyent nézek végig, tesóm újra és újra lebukik, hogy visszajár az exhez találkozni, sz.xért.

Annyi a trükkje nagy kutya szemek s ő legyen összetörve akit csúnya ex "zaklat".

Ezt 7edszer kajálja be a mostani csaja.n

2020. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!