Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindig ezt mondja a megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ezt mondja a megcsalt fél, közben mégsem ezt gondolja? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindig azzal vígasztalja a megcsalt nő magát, hogy a szerető csak űríteni kell a párjának, nem vállalja fel, nem költöznek össze soha, és ez csak a szexről szól.

Ha ezt ilyen lazán veszitek, akkor miért nem engeditek lazábbra a pórázt a férjeteknél?

Sok olyan szerető van, aki csak a szexel is beéri, és nem is vágyik többre, a férj is megkapja amit akar, a feleség is "boldog" hisz úgyis hozzá megy haza.



2020. jún. 7. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindenki mondja ezt!

N27

2020. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez csak akkor komplex kérdés, ha már 20 éve együtt van a pár, tökéletes harmonikus a kapcsolat van több gyerek, közös ház, autó stb... és akkor lép félre a férj vagy feleség, csak tényleg csak szex miatt hogy jobban kiteljesedjen.


Akkor be lehet mesélni magadnak ezt, talán de olyan kapcsolatban ahol nincs komoly elköteleződés akkor egyértelmű a szakítás. Persze csak akkor nem ha nulla az önbizalma az embernek és fél hogy soha sem talál mást.


Az meg elég gáz.

2020. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak olyan ember mondja, aki fél/nem akar egyedül maradni. Kb úgy mint az aggresszív kismalac, mikor elesik a biciklivel: kuss, én így szállok le. Ön ámítás. Ideális esetben a félrelépőnek repülni kellene, menjen ahova akar. Gusztustalan dolog,főleg ahol már egy fél élet eltelt, gyerekek is vannak, vagyon, hitel stb. Ilyenkor nehéz a helyzet.
2020. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért analizálgatják a szeretők folyton a feleségeket amikor ők állítólag csak szexelnek és nem akarnak többet a férjtől?
2020. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Én spec pont így gondolom ahogy leírtad, és én zöld lámpát is adnék a férjemnek. Más kérdés hogy ő ezt nem igényli mert mindent megkap amire vágyik. Ha többre /másra vágyna testileg, én hagynám neki...

Úgyis hozzám jön haza ;)

2020. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Bizony, savanyú a szőlő a megtűrt szeretőknél úgy látom, akik nem tudnak férjet szerezni, csak potya meneteket a hűtlenkedő, más nők férjétől. :-)
2020. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy gondolom, hogy nem éri meg 1-1 szex miatt kidobni évek közös munkáját. Játszunk akkor nyílt lapokkal és ne próbáljuk meg átverni egymást. Ez sokkal éretebb megoldás, mint egymás mögött sunyulni.
2020. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjen haza az anyukájához.

A családi otthon nem szálloda.

Velem akarjon lefeküdni, ha velem él.

2020. jún. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!