Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy apátok megcsalja anyátokat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is fordítva, anyám csalta apámat. Én jöttem rá, telefonon megtaláltam anyám beszélgetését egy pasival. Baromi rosszul esett, mert nagyon nehezen tűröm az igazságtalanságot, de szüleim akkor már külön éltek, plusz koleszos voltam még, és valamennyire rájuk voltam utalva, úgyhogy nem dobbantottam (meg különben is, nem az én saram). Rá egy évre elváltak. Viszont nagyon mély nyomot hagyott bennem, az meg főleg, hogy anyámnak az volt a kedvenc témája, hogy engem szidott a pasijának. Egyszer másfél év múlva megnéztem, hogy még mindig szid-e engem a hátam mögött, és kiderült, hogy eléggé... Azoknak egy részét viszont leentettem, ha arra kerülne sor.
2020. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*lementettem
2020. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!