Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy apátok megcsalja anyátokat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. Felnőtt emberek, megoldják egyedül.
2020. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Nincs közöm hozzá. A legrosszabb, amikor a gyerek (mindegy, hogy hat éves, vagy harminc) belekeveredik a két szülő harcába.
2020. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Örülnék neki, talán igy 50 évesen elvállnak... 😒
2020. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Már csak azért is lehetetlen, mert +10 éve elváltak, azóta volt második házasság is stb.


De amúgy mit? Semmit. Nincsenek illúizóim a világról, ők is csak emberek, akik ennek megfelelően viselkednek, nem szabad senkit sem vakon tisztelni, mert csalódni fogsz.

2020. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk fordítva történt. Anyám csalta apámat. Ezt még megemésztettem volna, de ahogy nekiállt a háta mögött csinálni ezt úgy, hogy minket, a gyerekeket szépen próbált volna az új hapsi felé vinni, apámtól a pénzt lenyúlni, előadni magát áldozatnak és váláskor ellene fordítani minket, megszűnt számomra embernek lenni.
2020. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Próbálnám győzködni magam, hogy ez kettejük dolga, semmi közöm hozzá* stb, de nagyon nehéz lenne tétlenül néznem. Már nem élek velük, de szoros és jó a kapcsolatom a szüleimmel és nem bírnám elviselni, hogy egyikőjük folyamatosan átvágja a másikat, hazudozik stb. Én képtelen lennék ennek tudatában minden látogatáskor meg családi programkor jópofizni. Oké, nem borítanám a bilit, de a megcsaló féllel biztos, hogy elbeszélgetnék.


*Nem vagyok minden lében kanál, de őszintén szólva családon belül én nem tudom értelmezni a "semmi közöm hozzá" kifejezést.

2020. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Én biztos, hogy nem tudnám tétlenül nézni. Engem vasszigorban neveltek fel, még azt sem választhattam ki milyen ruhát veszek fel suliba, vagy hánylor fekszem le aludni, mit eszek, stb. 18 évesen sem lehetett barátom, mert amíg az ő házukban lakok....! Adnék nekik az biztos!
2020. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Pofánba..nám!
2020. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Nincs közöm hozzá, az ő életük.
2020. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk anyám csalta meg apámat, először sz-rul esett, de már megszoktam.

Mikor anyám velem volt terhes, akkor apám csalta anyámat a legjobb barátnőjével, de visszafogadta.

Mostanra úgy vagyok vele, hogy nem szólok bele, ha ő nem érzi boldognak magát apám mellett akkor lépjen tovább, inkább legyen boldog, mint mikor már nem lesz és akkor gondolkozzak el azon, hogy lehetett volna boldog is.

Másrészt mi úgy vagyunk, hogy a szülők sem szólnak bele a mi párkapcsolatunkba.

2020. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!