Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiatalon érdemes elnézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon érdemes elnézni, hogy folyamatosan csalnak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Soha, semmikor, semmilyen körülmények között nem "érdemes". Ennél tartsd magad többre!
2020. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Abban az esetben érdemes, ha szemet tudsz hunyni felette, és nem emészted magad miatta, illetve el tudod fogadni azt, hogy a jövőben is folytatni fogja.

De szerintem fiatalon, főleg ha nincs még gyerek, miért kockáztatsz változtatni?

Így tervezed leélni az egész életed?

Sőt mondok mást is, egy ismerősöm férje 55 évesen meghalt, az ismerősöm, most 64 éves és talált magának egy nagyon aranyos korban hozzá illő pasit.

Senki sincs elveszve, bármikor találhatsz kapcsolatot, sőt bármikor változtathatsz, de mielőtt gyereket is szülnél ebbe a kapcsolatba, gondolkozz el, érdemes-e.

2020. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"Senki sincs elveszve, bármikor találhatsz kapcsolatot"

Azért de, vannak reménytelen esetek. Ha nekik mégis összejön egy egész elfogadható pár/kapcsolat, és más komolyabb gond nincs vele ezt leszámítva, akkor szerintem érdemes elgondolkodni. Sok-sok éve egyedül vagyok, és maximum olyan férfiak jutnának, akikhez nem tudok vonzódni, rémesek az ágyban, házicselédséget várnának el, esetleg alkoholisták, láncdohányosok, drogosok stb-stb. Ha ezekhez képest végre jönne egy olyan férfi, akivel minden ok, csak megcsalna, szerintem én már egészen boldog tudnék lenni. Jobb, mint időtlen időkig egyedül, és jobb, mint a hűség az említett gyalázatok részéről... Ezért írtam a #4-ben azt, amit. Nem mindenkinek vannak olyan jó lehetőségei az életben.

2020. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes semmikor sem eltűrni a megcsalást. Ez egy aljas, gyomorforgató tett, amire nincs elfogadható ok.

Azt pedig kötve hiszem, hogy vannak azok, akik cselédnek tartják a nőt, vannak az alkeszok, drogosok ÉS vannak, akikkel amúgy semmi gáz, "csak" megcsalnak. Azért a kettő között rengeteg átmenet van!

2020. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem azt állítottam, hogy nincs átmenet, hanem azt, hogy nem mindenkinek jut. Van olyan nő, akinek vagy olyan jut, aki nagyon gáz, iszonyodik és behány tőle, vagy olyan, akivel működik a kémia, tud vonzódni hozzá, szeretni, megy az együttélés is normálisan, "csak" nem hűséges. Nyomorult, szerencsétlen egy helyzet, de ez van. Hangsúlyozom: NEM MINDEN nőnél van ez, de VAN, akinél igen. És akinél igen, annál megfontolandó, hogy elnézze-e. (#4, #13 voltam)
2020. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Természetesen! 20 alatt ez teljesen normális :)
2020. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!