Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kornyezetemben szinte mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornyezetemben szinte mindenki egyutt maradt megcsalas utan. Ennyire nem szamit h massal dug a parjuk?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 07:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Negyvenesként huszonéves gyereke lehet valakinek,és a hitelt is általában a közös élet elején veszik fel,addigra letörlesztik. Nagy általánosságban. Szerintem legnehezebb döntés erre az a korszak amikor kicsi gyerek van,óriási hitel,és nincs hová költözni.
2020. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"addigra letörlesztik"


A kamatos kamatnak hála nem. Igaz úgy indul, hogy "jólvan srácok, 10 év és visszafizetitek", de valahogy mindig 30 lesz belőle. A bankok számára bukás, hogy az elvehető ingatlan értéke nincs is már annyi, mint amennyit be kívánnak hajtani pluszban.

2020. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,szerintem kevesen tudják megbocsájtani igazán. De tény,hogy nehéz lehet elhagyni a párodat x év után,ha kiderül mással is hébe-hóba lefeküdt. Mivel én nagyon érzékeny vagyok tuti összeomlanák és ha vele is maradok lelkironcs lennék és már nm is hiszem hogy újra tudnák úgy viszonyulni hozzá.

A legnagyobb árulás a megcsalás, hiába hiszi azt a megcsaló fél,hogy neki ez csak egy kufirc és semmi több tudatalatt is kihatással van arra hogyan viszonyul a feleségéhzez/párjához.Az egész egy lavinát indít el,mert lehet érezni szerintem ,hogy a másik már nm úgy viszonyul hozzánk.

2020. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%

Miért kell annyira számítania? Miért ilyen fontos a szex? Hogy kivel csinálod? Szükségletet elégítesz ki. Vagy örömet okozol vele valakinek. Miért csinál belőle akkora ügyet a társadalom? Meglátod megkívánod megeszed. Történik ez a kajával. Miért nem lehet így a szex is?

Ha lefekszem valakivel kevésbé szeretem a férjem? Ha megkívánok valakit, biztos hogy érzelmileg is megkívánom? Vagy csak szexuálisan..miért nem lehet a kettőt elkülöníteni??

2020. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14.


Ez akkor érthető, ha az a másik akivel végzed egy natúr szexmunkás selyemfiú vagy prostituált. Akkor tényleg csak "szükségletet elégít ki", ha már szexkapcsolat, akkor már ott valamivel több is van, és ez az ami a többségnek probléma. A rendes szeretői viszonynál pedig minimum barátság van a felek között.

2020. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő 2 hozzászóló szerintem érdekesebben szólt hozzá a kérdéshez, mint úgy összességégen bármelyik hozzászóló, akit az elmúlt pár hónapban láttam az oldalon.
2020. máj. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Statisztika szerint a nők 28 évesen vállalják mostanság az első gyereket, a férfiak meg 40 körül szoktak kapuzárni.
2020. máj. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

14 vagyok. Az miért baj ha barátság van a két fél között?

Nem véleményt alkotok. Csak kérdezek :) szexmunkas...alkalmilag felszedett pasas a helyi discobol, vagy egy kolléga.. vagy egy barát...mit számít ha az ember eltudja különíteni attól amit a férje/felesége iránt érez? Szerintem csak ez a fontos. Hogy helyén kezeld. Ha jól csinálod, a partnered meg sem tudná. Én egyébként nem csaltam meg a férjem mivel én mindent megbeszélek vele és ezt sem tudnám titokban tartani. Nem azért lenne szégyenérzetem hogy megteszem. Hanem azért hogy valamit nem mondok el neki amiről tudnia kellene.

2020. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Akkor nálad nem megcsalás, ha elmeséli, mert csak a titkolózás az, vagy nem bánnád, csak előtte kérjen engedélyt?

Biztos van, akinek nem számít és külön fiók, de nekem egyrészt olyan társnak nem kell, aki érzelem nélkül szexel, másrészt nekem pont az különleges, igazán intim egy házasságban, hogy csak mi ketten ismerjük így egymást - egy harmadik fél ebben olyan, mintha akarom ellenére én is összefeküdtem volna egy ismeretlennel.

2020. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19: ezt elfogadom, nem vagyunk egyformák. Ha a férjemmel bújok össze nekem is fontos az érzelem ami mögötte van. De ha egy idegennel tenném akkor az érzelmei nem igazán érdekelnének. Pont ezért "külön fiók" nálam.


Amúgy meg a megcsalás azért megcsalás mert becsapod a másikat benne is van a szóban nagyjából, tehát igen, nálam a megcsalás akkor számít megcsalásnak, ha eltitkolod a másik elől vagy hazudozol az esetről. Márpedig ha megteszed és másnap ő megkérdi milyen napod volt te meg azt feleled semmi különös, máris becsaptad és "megcsaltad".

De ha pl azt mondanám: nagyon szeretlek, tök jól néZel ki de xy baromi jó testü és addig úgysem nyugszom meg míg le nem fekszem vele legyszi engedd meg az nem megcsalás. Érezhető a különbség....persze mindez csak leírva mert ha feltenném ezt a kérdést a férjemnek kapnék két nagy pofont :D de mint írtam nem vagyunk egyformák. Sajnos ebben vele sem ugyanúgy gondolkodunk

2020. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!