Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kornyezetemben szinte mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornyezetemben szinte mindenki egyutt maradt megcsalas utan. Ennyire nem szamit h massal dug a parjuk?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 07:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Dehogynem, számít!

De... többségében a megcsalás házasságon belül történik, ami sok esetben részleges vagy teljes anyagi kötődéssel jár, amit nehezen, lassan lehet újra külön szedni.

Nem elég a lelki teher, de még egy csomó energiát elvisz ami nem kicsit érzelemfakasztó dolog.

Másrészt ez csak ideiglenes helyzet amit te látsz/tapasztalsz, mert egy ilyen dolog egy ék a kapcsolatban, ami mindig, illetve az esetek 99.99%-ban elvégzi a "feladatát": megöli a kapcsolatot.

2020. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Kívülről sokkal könnyebb megítélni egy megcsalásos helyzetet mint benne lenni érintettként.Senki nem viseli könnyen, mindenki megalázva érzi magát, és bizonyára mindenki dilemmázik.


Viszont azt is tudni kell,hogy egy hosszú házasság alatt rengeteg sérelem, bántás, megalázás érhet - akár a megcsaláson kívül is. Kevés az olyan páros aki évtizedekig tökéletes házasságban él, félrelépés nélkül, mindent megbeszélve, azonos síkon gondolkodva.

Ha van közös gyerek, otthon, anyagi javak nem biztos,hogy azonnal ki kell lépni.

Én ismerek párokat akiknek a megcsalás után helyreállt a kapcsolata. Biztos nem felejtettek, de békében éltek egymás mellett. Nem biztos,hogy válás, esetleg egy új kapcsolat után boldogabbak lettek volna.


Van ami fölött szemet kell/lehet hunyni, és van ami fölött /pl. rendszeres félrelépés/ nem kell és nem érdemes.

2020. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mèg nem voltam ilyen helyzetben, de egy alkalmi szexet valoszinu megtudnek bocsatani de szeretoi kapcsolatot mar nem
2020. máj. 27. 08:15
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Alkalmi szexnek más a háttere/oka mint egy tartós szexkapcsolatnak. Alkalmi szex adódhat egy spontán helyzetből, pl. csapatépítő, egy kicsit ittas állapot és romantikus helyszín..A szeretői viszony viszont tudatos, átgondolt, hosszabban fenntartott és a hátterében a házasság működésképtelensége állhat.
2020. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez attól függ, hogy mi van a háttérben meg milyen kapcsolatról van szó. Huszonévesen egy 2 éves kapcsolatban ha lefekszik mással egy buliban valószínű, hogy kirakom a szűrét. De ugyanezért a "bűnért" negyvenévesen, gyerekekkel, lakáshitellel már nem biztos. Viszont a szerető tartásra nincs bocsánat.
2020. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

5.-nél a pont!


A hitel + gyerek + 40 múltam kombó olyan, hogy sok ember nyel, mert nem tud mást tenni.

2020. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Ennyire nem. Ne keverjük a szexet a szent életközösség márványpalotájával.
2020. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nehez dolog ez! Legalabbis szamomra. Fiatalon csaltak mar meg, es utana mindig azon kattogtam hogy vajon elorol hatulrol stb... ment... elkepzeltem ahogy ott izzad rajta a pasim..szornyu volt. Es ez csak egy par honapos kapcsolat volt, nem hazassag
2020. máj. 27. 10:48
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt a furcsa, hogy mindenki előadja, hogy azonnal kidobná a másikat, miközben azt látom, hogy félrelépés után csak néhány ember szakít/válik. A többség nem, hiába adta elő nagy arccal, hogy ő majd lelép.

És nem csak házasságokról van szó, hanem sima járás esetében is ez van.

2020. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű nincsenek már illúzióik. Ha szakítanak ahogy azt kellene - akkor majd a következő fogja őket csalni. Aztán 2-3 ilyen csere után már nem marad hit a legtöbb személyben.
2020. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!